Sztuka pięknego przemawiania to coś, czego nie ma już w szkołach. A szkoda! Od dobrego mówienia często zależy nasza praca, relacje międzyludzkie, oceny w szkole albo relacje romantyczne. Jeśli więc czujecie, że potrzebujecie szkolenia z pięknego przemawiania, to świetnie trafiliście! Nasza firma z chęcią zajmie się organizacją tego szkolenia dla Waszej firmy/grupy/współpracowników.

Czym jest krasomówstwo?

Jest to swoista sztuka pięknego przemawiania. Nie jest bowiem czymś niezwykłym zbudować codzienną wypowiedź. Ale taka, która zostaje w pamięci słuchaczy jest już czymś niebanalnym i ciekawym. Żeby pięknie przemawiać trzeba wiedzieć, kiedy brać oddech, kiedy robić pauzy, kiedy podnieść ton głosu, a kiedy zadać pytanie retoryczne. Brzmi nieco wymagająco, prawda? Krasomówstwo to wiele różnych czynników, które wpływają na to, czy nasza wypowiedź jest piękna, czy nie. Jeśli nie modelujemy głosu w odpowiedni sposób, to na pewno nie zostaniemy zapamiętani. Szkolenie z krasomówstwa da Wam wolność, radość, nowe umiejętności i poszerzenie horyzontów. Dzięki umiejętności przemawiania buduje się także nowe relacje, a stare pielęgnuje. Języka używamy na co dzień, dlatego wiedza, jak go używać w praktyce i dźwięku naszego głosu, może polepszyć naszą sytuację.

Co Wam da umiejętność pięknego przemawiania?

  1. Swobodę wypowiedzi i lekki język, co sprawi, że lepiej będzie się słuchało
  2. Nową wiedzę i umiejętności do wykorzystania w praktyce
  3. Radzenie sobie w sytuacjach stresowych
  4. Radzenie sobie w sytuacjach publicznego przemawiania
  5. Regulację oddechu i tonu głosu
  6. Dobrą zabawę i pożytek na przyszłość
  7. Umiejętność zawiązywania nowych relacji poprzez rozmowę
  8. Umiejętność formułowania poprawnych zdań i wymawiania ich

Jeśli jesteście firmą, która poszukuje nowych dróg dla zwiększenia kompetencji i umiejętności Waszego zespołu, to nasza firma eventowa z chęcią Wam w tym pomoże. Zorganizujemy dla Was szkolenie z krasomówstwa, abyście jeszcze lepiej posługiwali się językiem. Nie jest to łatwe zadanie, ponieważ polski to jeden z najtrudniejszych języków świata. Warto przemawiać i warto rozmawiać. Dlatego jeśli jesteście zainteresowani, to zapraszamy do rozmowy, a opowiemy Wam o szczegółach.