Jeśli lubicie thrillery, horrory i innego rodzaju okoliczności grozy, to zdaje się, że ta oferta powinna Was usatysfakcjonować! Chcemy Wam zaprezentować imprezę tematyczną w stylu zombie! Jeśli niestraszne Wam są chwile, w których cała Wasza odwaga odchodzi gdzieś hen daleko w cień, to skoczcie prosto w objęcia tej imprezy, a nie pożałujecie!

Jakie okoliczności sprzyjają temu, żeby zorganizować straszny event?

  1. Wieczór kawalerski
  2. Integracja firmowa w stylu ekstremalnym
  3. Eventy związane z filmem grozy
  4. Wydarzenia nawiązujące do fantastyki

Jakie elementy muszą się na niej pojawić?

  1. Straszne przekąski na słodko i na wytrawnie
  2. Muzyka niepokojąca i nastrojowa
  3. Symulator pojazdu kosmicznego
  4. Stoisko z grami i zabawami

Czy jest się czego bać?

Z pewnością ten event jest przeznaczony dla osób o silniejszych nerwach, ale i niekoniecznie! Zapewniamy, że każdą imprezę można wystylizować na wesoło albo na poważnie, strasznie czy nostalgicznie. Od Was zależy, którą z tych opcji wybierzecie i którą potrzebujecie. Nie wahajcie się więc komunikować Waszych oczekiwań. Odpowiadamy więc – jeśli wymaga tego sytuacja, możecie poczuć grozę. Jeśli jesteście bardziej wyluzowani i weseli, event można zaaranżować w niezwykle śmieszny sposób!

Strasznie zapraszamy Was do kontaktu z nami! Jesteśmy grupą ludzi, którzy są zakręceni na punkcie eventów. Są one całym naszym życiem. Postanowiliśmy więc pomóc i Wam w organizacji Waszego wydarzenia. Jeśli więc szukacie profesjonalnego zespołu ds. Waszego eventu to nie musicie szukać już dalej – oto my! Serdecznie zapraszamy!