Walentynki mają swoją długą tradycję, jeśli chodzi o identyfikację wizualną tego święta. Dlatego organizując event walentynkowy warto zadbać o odpowiednią scenografię, która utrzyma klimat święta zakochanych. Oto kilka propozycji, które zdecydowanie uatrakcyjnią organizowane przez Ciebie wydarzenie.

Dekoracje na walentynki

 Dobrze dobrane dekoracje to połowa sukcesu. Dlatego zadbaj o odpowiednie dopasowanie kolorystyczne wszystkich elementów scenografii. W przypadku imprezy walentynkowej najlepiej sprawdzą się odcienie różu i czerwieni, a także biel. Możesz nawet pójść w niewinny kicz i wybrać jaskrawe, mocno rzucające się w oczy odcienie. Jeśli chodzi o ozdoby, to zdecydowanie nie oszczędzaj na serduszkach, strzałach Kupidyna czy cherubinkach. Możesz na przykład postawić stół z czekoladkami w tych wzorach, a nawet przygotować fontannę ze zdobieniami tego typu.

 Kostiumy na walentynki

 Jeśli organizujesz imprezę tematyczną, możesz zachęcić gości do założenia kostiumów amorów lub do przyjścia w strojach o odcieniach różu i czerwieni. W innych wypadkach możesz ubrać tak personel obsługujący Twój event. A jako że elegancja jest zawsze w modzie, wszyscy mogą też postawić na klasyczną czerń.

 Miejsca w Warszawie na event walentynkowy

 Zależnie od rodzaju eventu, w Warszawie znajdziesz kilka różnych typów lokacji, które świetnie sprawdzą się na Twoim wydarzeniu. Jeśli planujesz event marketingowy, zainteresuj się ofertą centrów handlowych, takich jak Złote Tarasy. W przypadku walentynkowego przyjęcia bardzo dobre będą natomiast kluby, takie jak BAL lub NIEBO, a także kawiarnie – przykładowo Relaks lub Kafka.

Nieważne, jaki jest Twój pomysł na event – nasza agencja jest w stanie wesprzeć Cię w organizacji każdego z nich. Whatevent ma wieloletnie doświadczenie w branży eventowej i jest firmą gotową spełnić każde Twoje życzenie z zakresu organizacji i obsługi wydarzeń. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i bezcenną satysfakcję klientów. Oferujemy bogatą kolekcję dekoracji i kostiumów dobranych specjalnie dla Twojego eventu. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy.