Plener to idealne miejsce na organizację hucznego festynu rodzinnego. Otwarta przestrzeń o dużej powierzchni sprzyja rozmaitym atrakcjom, które zadowoloną i młodszych, i tych starszych. Dowiedz się, czego potrzeba, by odnieść sukces, planując fantastyczne wydarzenie dla całych rodzin.

Jak wygląda festyn?

Festyn jest rodzajem imprezy masowej, która zwykle odbywa się pod gołym niebem, a jej celem jest zapewnienie integracji i rozrywki całym rodzinom. Zabawie towarzyszą różne gry, konkursy i zawody, a także kiermasze, jako że festyn często wiąże się z jakąś charytatywną zbiórką na określony cel. Na tego typu wydarzeniu można znaleźć również tematyczne stanowiska, np. z wyrobami rękodzielniczymi w postaci biżuterii, naczyń czy innych ozdób do domu. Prężnie działa też scena, na której występują różni artyści oraz odbywają się koncerty. Na evencie rodzinnym nie może oczywiście zabraknąć atrakcji dedykowanych dzieciom.

Atrakcje na festyn rodzinny

Najpopularniejszą, cieszącą się największym zainteresowaniem wśród dzieci atrakcją, bez wątpienia są wszelkiego rodzaju dmuchańce – od basenów z kolorowymi kulkami poprzez dmuchane zamki aż po miękkie zjeżdżalnie. Poniżej prezentujemy listę innych atrakcji, które mogą nadać się na rodzinny event w plenerze.

  1. Humorystyczne gry i konkursy, np. zawody w chodzeniu na szczudłach, rzut piłeczką do celu, wyścig w workach
  2. Malowanie twarzy
  3. Występy iluzjonistów i/lub pokazy cyrkowe
  4. Kreatywne stanowisko do wytwarzania ręcznie robionej biżuterii
  5. Strefa trampolin
  6. Mobilne wesołe miasteczko: karuzele, kolejki, dom strachów, symulatory, gry zręcznościowe, automaty do gier, maszyny z przekąskami…
  7. Kino plenerowe

Organizacja festynu z Whatevent

Festyn to nie tylko dobra zabawa, ale i inwestycja PR-owa, która pozytywnie wpłynie na Twój wizerunek i opinię krążącą wśród określonych społeczności. Jego organizacja wymaga jednak uzyskania niezbędnych zezwoleń i zgromadzenia dodatkowej dokumentacji. Ta kwestia nie musi jednak leżeć w Twoich rękach – pozwól, by jeden z naszych działów zadbał o wszystkie aspekty logistyczne, by potem inny zajął się realizacją wspólne opracowanego projektu. Zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, by spełnić Twoje oczekiwania.