Wynajem torów do gier rywalizacyjnych

W każdym przedsiębiorstwie przychodzi taki czas, kiedy po prostu trzeba się wyrwać z codziennych obowiązków i zacisnąć firmowe więzy. Można to zrobić poprzez organizację imprezy integracyjnej, której atrakcje będą miały na celu budowanie pozytywnych relacji, a także szlifowały umiejętność dobrej współpracy. Jak więc ułożyć scenariusz takiej imprezy? Jakie wykorzystać elementy i atrakcje? Zgłoś się do agencji Whatevent – zajmiemy się kompleksową organizacją fantastycznej zabawy.

Pomysł na team – building

Aby zintegrować grupę współpracowników, najlepiej zorganizować swego rodzaju zawody. Animatorzy podzielą wszystkich na drużyny, stosując system całkowicie mieszany – najlepiej, aby w jednej grupie znalazły się osoby, które na co dzień mają niewiele ze sobą wspólnego, o znaczy, że łączą ich tylko stosunki zawodowe. Znają swoje imię i nazwisko, a także zajmowane stanowisko – i na tym koniec. Dzięki takiemu doborowi zawodników, każdy z nich będzie musiał odnaleźć się wśród tylko pozornie znanych osób, zmierzyć się z przeniesieniem wyobrażenia na ich temat do rzeczywistości. Pozwoli to na zaobserwowanie różnych zachowań i reakcji, które pojawią się podczas wykonywania określonych zadań integracyjnych. Jednym z fantastycznych pomysłów na organizacje takiej imprezy jest wynajem torów do gier rywalizacyjnych. Oczywiście cały event może być jedną wielką olimpiadą, gdzie zadaniem grup będzie jak najszybsze ukończenie poszczególnych konkurencji. Jednym z elementów może być stworzenie, przez naszą agencję, zaskakującego toru przeszkód. Pochylnie, równoważnie, słupki, liny, materace, plastikowe koła – to tylko niektóre ze sprzętów jakie mogą zostać wykorzystane do budowy toru. Gwarantujemy, że zmierzenie się z naszą grą wcale nie będzie łatwe.

Wynajem toru z Whatevent

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem toru od naszej agencji? Bo nigdzie nie znajdziesz bardziej pomysłowych i zakręconych osób na punkcie wspaniałej zabawy i organizacji eventów! Wszystko co robimy to nasza pasja, stąd też ciągle udoskonalamy swoje pomysły. Tory do gier rywalizacyjnych budujemy na specjalne zamówienie. Zajmujemy się kompleksową obsługą wynajętego sprzętu – od budowy po przeprowadzenie i czuwanie nad konkurencją oraz późniejszym demontażem. Z agencją Whatevent twoja impreza będzie niezapomniana!