Choć do tej pory firmowe eventy często kojarzą się bardziej z imprezą integrującą dorosłych członków danej grupy w grupy, to coraz silniej zaznacza się trend dotyczący tworzenia wydarzeń o charakterze rodzinnym. Jakie są tego powody? Otóż więzy rodzinne są czymś szczególnie wartościowym i godnym poświęcenia najwyższej uwagi, w związku z czym integracja firmowa poszerza swój zasięg również o ten aspekt, wskazując na możliwość połączenia i próbę znalezienia wspólnego języka przez bliskich różnych pracowników! Naszą propozycją jest zatem zorganizowanie rodzinnego eventu w Mirabilandii – największym parku rodzinnym we Włoszech. To może być niesamowita okazja do nawiązania nowych znajomości, zadbania o te, które już powstały, a także świetnej zabawy zarówno dla starszych, jak i młodszych uczestników.

Daj się porwać pełnej adrenaliny zabawie dla wszystkich

Park rozrywki Mirabilandia znajduje się w bliskiej odległości od Rawenny, w gminie Cervia (Emilia Romania). Podzielony na siedem stref, bardzo dobrze wpisuje się w konwencję wykreowania rodzinnej, pogodnej atmosfery i stworzenia miejsca do rekreacji rodziców ze swoimi pociechami. Dbałość o każdy detal związany z komfortem i bezpieczeństwem biorących udział w evencie (obejmująca również dyspozycyjność i pomoc obsługi parku), to bez wątpienia nasz priorytet. Pracownicy Twojej firmowej drużyny będą mogli tu w spokoju odpocząć, zintegrować się i nabrać sił, korzystając do woli z piaszczystych plaż oraz kąpieli w basenach, a ich dzieci spędzą wyjątkowy czas podczas gier i różnego rodzaju rozrywek. Co przewidujemy w naszych inspiracjach na harmonogram wyjazdu?

  • dla dzieci: Fantasyland – magiczny park zabaw,
  • Brontocars – tory dla samochodzików i wyścigów najmłodszych,
  • Flying Arturo – wielka karuzela,
  • dla rodziców z dziećmi: Gold Digger – dostarczający oszałamiających wrażeń rollercoaster,
  • falująca karuzela muzyczna dla wszystkich,
  • przedstawienia teatralne i pokazy filmowe w specjalnej strefie,
  • Rio Bravo – spływ pontonami w dół rzeki, w otoczeniu egzotycznej roślinności i skał

Jesteś zainteresowany organizacją tego typu przedsięwzięcia? Chcesz powierzyć je komuś kompetentnemu i profesjonalnemu? Wybierz naszą firmę! Z przyjemnością opracujemy szczegółowy plan dotyczący wszystkich atrakcji – zarówno dla młodszych, jak i starszych uczestników, czyli Twoich firmowych podopiecznych.