Organizując imprezę tematyczną warto kilkukrotnie przemyśleć wybór motywu przewodniego. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalistów, którzy wybiorą temat dostosowany do wieku, płci czy charakterów gości, niż samodzielne planowanie i tworzenie. Wielu z nas jest już znudzonych imprezami w stylu hawajskim czy też tzw. kicz party, ponieważ w większych miastach jest duży nadmiar takich wydarzeń. Poszukując ciekawego pomysłu warto przemyśleć zorganizowanie imprezy w  stylu wojskowym.

Miejsce wydarzenia

Impreza militarna bez wątpienia powinna odbyć się w miejscu kojarzącym się z wojskiem. Dobrym wyborem będzie wynajęcie strzelnicy lub terenów, na których były poligony- ułatwi to również późniejsze planowanie atrakcji. Jeśli w naszej okolicy nie mamy możliwości wynajęcia takich miejscówek to możemy przeobrazić zwykłą działkę w tymczasową bazę wojskową. Kolejnym krokiem będzie zadbanie o militarny wystrój tego miejsca. Zdecydowanie powinno ono być zaaranżowane w ciemnych barwach, głównie kolory brązowy i zielony. Przydatne w tej kwestii okażą się wszelkie materiały i dodatki ze wzorem moro. Militarne imprezy kojarzą się również ze spożywaniem posiłków w metalowych kubkach i menażkach oraz siedzeniu na metalowych pryczach czy krzesłach polowych. Dodatkiem dopełniającym wojskowe wnętrze mogą być kanistry,  plakaty wojenne czy reprodukcje czołgów.

Militarne stroje

Oczywiście motyw przewodni imprezy musi zobowiązać przybyłych gości do odpowiedniego przebrania. Męskiej części uczestników proponujemy przede wszystkim spodnie moro bądź bojówki i proste ciemne podkoszulki. Dodatkami powinny być ciężkie, desantowe buty, czapki czy broń przewieszona przez ramię. Z kolei kobiety mogą wybrać nieco bardziej eleganckie stroje- przykładowo krótkie spódniczki i buty na wyższym obcasie. Jeśli ktoś z gości będzie miał ochotę założyć pełen mundur to oczywiście będzie istniała taka możliwość. Dzięki naszej bogatej bazie strojów znajdziemy coś dla każdego uczestnika.

Atrakcje na imprezę militarną

Główną rozrywką dla wszystkich zgromadzonych będzie oczywiście strzelanie. Jeśli miejscem naszej imprezy militarnej jest strzelnica to taka atrakcja nie będzie stanowiła najmniejszego problemu. Jeśli jednak to wydarzenie ma inną lokalizację to skorzystajmy z opcji gry w paintballa, w którym sprawdzi się każdy z gości. Do ciekawych rozrywek zaliczamy jeszcze grę w podchody, szukanie skarbów czy inne zabawy terenowe dla większej ilości osób. Dla bardziej zmotywowanego grona możemy stworzyć okazję do nauki marszu czy salutowania. Oczywiście pomożemy Ci zorganizować wszystkie wspomniane atrakcję oraz wiele innych, podczas których wszyscy goście będą się świetnie bawić.