Jeżeli chcesz zintegrować swoją firmę w niebanalny i przede wszystkim atrakcyjny sposób, idealną okazją ku temu może być zorganizowanie mikołajek w swoim przedsiębiorstwie. 6 grudnia to nie tylko święto dla dzieci. Przecież my dorośli również możemy się wtedy świetnie bawić i do tego lepiej poznać swoją kadrę pracowników oraz spędzić z nimi miły czas.

Dlatego, gdy chcesz sprawić, by zespół się polubił i nawiązał między sobą nowe znajomości, nie czekaj na idealną okazję tylko zrób to 6 grudnia! W jaki sposób? Zaraz Ci w tym pomożemy.

Pomysły na integrację, które naprawdę działają

Możecie zorganizować wspólny wypad, na przykład do escape roomów, w których liczy się przede wszystkim gra w grupie i wzajemne wspieranie siebie. Dzięki tego typu rozrywce, pracownicy będą musieli ze sobą współpracować, co z kolei przedłoży się później na jakość ich pracy, na przykład wspólnego wykonywania jakiegoś ważnego projektu.

Kolejnymi propozycjami na atrakcyjne spotkanie integracyjne mogą być:

  • GO-karty,
  • paintball,
  • skoki ze spadochronem.

Dlaczego spotkania integracyjne muszą być atrakcyjne?

Nie ukrywajmy, że po całym tygodniu spędzonym w pracy nie mamy ochoty na nudne zabawy. Jesteśmy zmęczeni i oczekujemy raczej czegoś, co nas odpręży i rozerwie. Dlatego idealną sposobnością ku temu są właśnie atrakcyjne spotkania integracyjne, na których dostajemy dobrą zabawę, ale również możliwość bliższego poznania ludzi, z którymi na co dzień pracujemy. To z kolei procentuje, gdy musimy wspólnie z nimi wykonać jakiś projekt i spędzać tak naprawdę połowę swojego dnia przez 5 dni w tygodniu.

Atrakcyjne spotkanie integracyjne, dlaczego działa?

Nie nudź swojej kadry i zaplanuj dla nich coś spektakularnego, dzięki czemu będą oni na długo wspominać Twoją inicjatywę i tym samym zyskasz w ich oczach ogromne uznanie. W końcu i Ty nie masz ochoty na nudne wyjście na kręgle, czy bilard. Na pewno również chcesz się wyśmienicie bawić i pozytywnie wspominać takie spotkanie integracyjne na długi czas.