Sportowa rywalizacja cementem zgranego teamu

2020-07-23T18:15:13+02:0024 lipca 2020|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Sport to zdrowie. Nie tylko zdrowie fizyczne, ale również psychiczne. Dobrze jest organizować sportowe eventy firmowe, które wprowadzą zdrową nutkę rywalizacji między członkami zespołu. Pozwolą im także lepiej się poznać, a więc zintegrować, co przekłada się w oczywisty sposób na jakość ich współpracy. Poznają swoje mocne i słabe strony, dzięki czemu będą mogli lepiej rozdysponować obowiązki. Wszystko po to, aby poprawić jakość swojej pracy, a w z czasem także zwiększyć Twoje, ale też ich przychody. Pamiętaj bowiem, że Twoi pracownicy powinni rosnąć razem z Twoją firmą, aby nie pojawiało się niezadowolenie i poczucie niesprawiedliwości. Pamiętaj, że to oni są głównym filarem budującym Twoją markę.

Weź udział w rywalizacji!

Ty też weź udział w sportowej rywalizacji ze swoimi pracownikami. Zagraj z nimi w piłę czy siatkówkę, weźcie udział w konkursie. Pozwól im poznać się od strony prywatnej, ale również Ty poznaj ich. To poprawi warunki waszej współpracy, załagodzi ewentualne spory i rozluźni atmosferę. To ważne, aby pracownicy również między sobą zredukowali wszelkiego rodzaju niesnaski i niedomówienia, zżywając się ze sobą i budując bliskie relacje również na płaszczyźnie prywatnej. Spróbujcie pograć w piłkę, w jakiejkolwiek formie. Może zorganizujcie rowerowy wyścig z nagrodami, albo zagrajcie w szachy czy inne gry planszowe. W tym przypadku nie chodzi tak bardzo o ruch, co o rywalizację, która odpowiednio dawkowana jest dużym motywatorem do rozwoju swoich umiejętności, również na innych płaszczyznach, w tym zawodowej. Każdy chce się realizować w tym co robi, jednak często potrzebny jest dodatkowy bodziec. Właśnie tym jest rywalizacja – cementująca również stosunki międzyludzkie

Kilka słów podsumowania

Pamiętaj, że organizowanie sportowego eventu firmowego najczęściej nie wiąże się z żadnymi kosztami. To plenerowy wypad firmowy po – lub zamiast pracy. Na przykład jako forma nagrody za dobrze sfinalizowany projekt. Płatny dzień rozrywki na pewno wszystkim dobrze zrobi i wbrew pozorom nie będzie zmarnowanymi pieniędzmi. Wszyscy Twoi pracownicy docenią takiego rodzaju aktywność, co zbliży wszystkich ze sobą i jeszcze bardziej zaangażuje ich w życie firmy. Koniecznie podsuń ten pomysł swoim pracownikom i dowiedz się, jaki mają pogląd na taką możliwość integracji – na pewno spotkasz się z dużym zainteresowaniem.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE