Odkryj tajemne piękno niderlandzkiej kultury malarskiej w Amsterdamie

Myśląc o wyjeździe integracyjnym dla firmy, warto postawić na coś, co nie tylko rozwinie u pracowników motywację, a także wzmocni efektywność pracy w grupie, ale również na wyjątkowe spotkanie z kulturą, uwrażliwiające i poszerzające horyzonty. Z tego tytułu proponujemy Tobie oraz Twojemu zespołowi rajd po Amsterdamie – śladami słynnych niderlandzkich malarzy. Jest to nietuzinkowa alternatywa dla rozumianej w tradycyjnym znaczeniu wycieczki turystycznej. W programie naszego wyjazdu oferujemy między innymi wykłady na temat mistrzów pędzla, historii ich dzieł, a także warsztaty i ćwiczenia grupowe z wiedzy o malarzach. Do tego specyficzny duch amsterdamskiej bohemy artystycznej, bogate czerpanie z lokalnej tradycji piwowarskiej i kulinarnej – dzięki tym wszystkim czynnikom mamy szansę na firmowy wyjazd idealny.

 W objęciach van Gogha, czyli sztuka nie zna granic

Rajd śladami niderlandzkich malarzy świetnie łączy w sobie wiedzę z historii sztuki i zabawę, która szybko wciąga nawet największych laików. Drużynowe grupy firmowe najpierw biorą udział w wykładzie poświęconym twórczości van Gogha, Rembrandta, Vermeera i wielu innych, a następnie otrzymują specjalnie przydzielone zadania, do których potrzebne są informacje zgromadzone w dwóch amsterdamskich muzeach: imienia Vincenta van Gogha oraz Rijksmuseum. Grupy realizują powierzone im misje i rozwiązują zadania związane z biografiami wielkich malarzy, a przede wszystkim wyróżnikami ich twórczego stylu. Na ich wykonanie mają precyzyjnie określony czas – drużyna, która najszybciej zamelduje się na mecie, wygrywa rajd. Co jeszcze proponujemy w ramach wyjazdu do Amsterdamu?

  • spływ po kanałach wodnych Amsterdamu dla wszystkich,
  • wybrane szkolenia i prelekcje w specjalnym instytucie kulturalnym dla chętnych,
  • wieczór w klasycznym holenderskim pubie z muzyką na żywo,
  • degustacja lokalnych piw i zapoznanie się z tradycją piwowarską,
  • wyjątkowe nagrody dla zwycięzców rajdu związane z niderlandzką tradycją malarską

Jeżeli czujesz, że powyższa propozycja wydaje się być trafionym w punkt rozwiązaniem organizowanym w ramach wyjazdu integracyjnego, skontaktuj się jak najszybciej z nami! Pomożemy Ci w logistycznym rozplanowaniu każdego szczegółu, dbając o komfort Twój oraz wszystkich uczestników naszego rajdu po Amsterdamie.