Impreza w stylu jaskiniowców

2022-06-18T08:02:16+02:0013 czerwca 2022|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Czasy, gdy ludzie zamieszkiwali jaskinie, odeszły już dawno do lamusa. Gdzieniegdzie znajdzie się jeszcze dany lud lub grupa pomieszkująca w dżungli czy grotach. Cała cywilizacja europejska nie zna już jednak takiego stylu życia. Szkoda – można by rzec, a jednak dzisiejszy świat jest dla nas o wiele zdrowszy i wygodniejszy. Jeśli jednak kiedykolwiek zapragniecie przenieść się w rzeczywistość Freda Flinstona, to pamiętajcie, że z naszą firmą jest to możliwe!

Na jakie okazje nada się przeniesienie się do ery kamienia łupanego?

Taka impreza nada się zarówno na imprezę studencką, jak i bal przebierańców, a nawet urodziny dziecka. Paradoksalnie – coraz częściej wracamy do tego, co proste, naturalne i surowe, więc jednak impreza w tym stylu może zapaść w pamięci uczestników na długie lata. Wyobraźcie sobie, że goście wchodzą do jaskini, gdzie dinozaur podaje im drinki powitalne, a ponad głowami rozpościera się kamienna kula dyskotekowa. Wszyscy noszą naturalne i pradawne odzienia i zdaje się, jakby nie przytłaczała już nas żadne technologia czy sprzęt. Wszystko jest surowe, naturalne i uwalniające. Kusząca wizja, prawda?

Czego nie może zabraknąć?

  1. koców i dywanów – skoro otoczenie ma imitować kamień, to trzeba też zadbać o jakiś element przytulności, który sprawi, że miło będzie siąść na kanapie wewnątrz jaskini i okryć się kocem.
  2. surowych przekąsek – jedzenie z produktów nieprzetworzonych zdaje się być najzdrowszym, Nie męczy naszych jelit i żołądka, dzięki czemu jest to opcja bezpieczna dla wszystkich.
  3. motywu prehistorycznych zwierząt – mogą być w postaci malowideł na ścianie lub atrap, które będą imitować żywe zwierzęta. Dzięki uniwersalizmowi tego pomysłu, taka impreza nada się zarówno dla dzieci jak i dorosłych.

Nasza firma eventowa działa w branży od lat, dzięki czemu sprawnie poruszamy się w tematyce eventów. Wydarzenia to cały nasz świat, dlatego jeśli macie do nas jakieś pytania, to śmiało je zadawajcie! Z chęcią na nie odpowiemy i rozwiejemy Wasze wątpliwości. Poradzimy Wam, co zrobić by uczynić Wasz event lepszy. To jak – gotowi? Pasy zapięte? To jabadabaduuu!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE