Piękne samochody od zawsze budziły zainteresowanie zarówno kobiet jak i mężczyzn. Podziwiamy je, ponieważ dzisiejszy design zdecydowanie różni się od tego z lat 20, 50 czy 70. Zabytkowe auta są więc już dzisiaj niespotykane i popularne. Warto jednak kultywować pamięć o nich i wciąż się nimi zachwycać, ponieważ ich dostojeństwo nadaje się do wielu różnych okazji, jak śluby, wydarzenia historyczne, czy eventy motoryzacyjne. Organizacja parady zabytkowych aut to nie lada gratka, ale i wyzwanie. Wymaga bowiem specjalistycznej wiedzy i dobrej logistyki. Dlatego też polecamy usługi naszej firmy, byście w spokoju mogli się delektować świetnie przygotowanym eventem.

Dlaczego organizujemy parady?

Parada to okoliczność, gdzie określone grupy społeczne mają okazję przejść w przemarszu, na przykład przez rynek, miasto, park lub innego rodzaju miejsce. Organizujemy parady, ponieważ mamy poczucie konieczności zamanifestowania danego wydarzenia, postulatu, przemyśleń, wniosków albo po prostu są okazją do świętowania i upamiętnienia wydarzeń. Parady mogą być wielkie albo małe, wokół rynku czy parku – wszystko w zależności od tego, jakie macie potrzeby i oczekiwania.

Zabytki są w modzie

To, co przeszło już swoje lata i doświadczenia, a mimo to zachowało się w dobrym stanie, poświadcza o sobie, że jest dobrej jakości. Jest porządne i wytrzymałe. Dzięki tej wytrzymałości możemy niejako obcować z historią, która jest przecież tak odległa… Zabytki i antyki budzą w nas pozytywne emocje, ponieważ sami lubimy z nimi obcować. Zachwycają nas dawne rozwiązania designerskie i dbałość o detale. Niegdyś tworzyło się bowiem przedmioty, które będą sprawne na całe lata.

Mówi się czasem „stare, ale jare!” – to prawda. Wiek danego przedmiotu wcale nie musi oznaczać, że jest on spisany na straty, a wręcz przeciwnie. Jeśli stare auta budzą w Was tak pozytywne odczucia, jak w nas – to koniecznie się z nami skontaktujcie. Zróbcie to mailową lub telefonicznie, jak Wam samym wygodniej. Możemy omówić szczegóły wydarzenia, a mianowicie, jakiej parady oczekujecie, z czego ma się składać, jakie atrakcje i dodatkowe wydarzenia chcecie w nie wpleść i w jakiej tematyce ma być utrzymane to wydarzenie. Jesteśmy w stanie dostosować ofertę do Waszych oczekiwań, ponieważ zadowolenie klientów stawiamy na pierwszym miejscu. Do usłyszenia!