Gdy zbliża się lato zbliżają się także ciekawe pomysły na wykorzystanie jego atutów. A plusami ciepłych miesięcy jest fantastyczna pogoda, która umożliwia zorganizowanie eventu na świeżym powietrzu. Atrakcji jakie można wykorzystać o tej porze roku jest naprawdę dużo, jednakże jeżeli głównym ich celem powinno być oderwanie się od stałego lądu, warto wybrać wodę, a dokładniej, zorganizować firmowe regaty.

Regaty z Whatevent

Organizacja firmowych regat wcale nie musi być trudna – wystarczy zlecić tą czynność naszej agencji. W zależności od stopnia, z jakim uczestnicy eventu kiedykolwiek w życiu mieli do czynienia z żeglugą, przygotowanie wodnej przygody będzie wyglądało inaczej. Naszym celem jest dobra zabawa, stąd też impreza powinna być dostosowana do umiejętności i możliwości wszystkich zgromadzonych gości. I tak dla zaawansowanych fanów żeglugi, przygotujemy regaty z dodatkowymi atrakcjami, będącymi naszą słodką tajemnicą. Obiecujemy, że efekt będzie nieziemski, a wrażenia godne prawdziwych wilków morskich. Dla ekip mniej doświadczonych, oferujemy kilka innych opcji. Pierwszą jest rejs po jeziorze z pełną, profesjonalną obsługą. To rozwiązanie pozwala na totalne wyluzowanie i całkowite „odpłynięcie” myślami w zupełnie inne miejsca niż codzienność. Dzięki temu osoby uczestniczące w evencie, będą miały okazję do pozbycia się nadmiaru stresu i zregenerowania energetycznych akumulatorów. Kolejną propozycją jest organizacja kursu żeglarskiego – uzyskanie patentów i uprawnień pozwoli na zdobycie nowego doświadczenia, które na pewno będzie miłą pamiątką, do której każdy będzie wracał podczas podnoszenia kwalifikacji lub samodzielnych, indywidualnych wypraw w przyszłości. Pozwoli to także na zorganizowanie w przyszłości regat, ale już w formie zaawansowanej. Zapewniamy najlepszych instruktorów, posiadających wieloletnie doświadczenie i niesamowite poczucie humoru.

Nietuzinkowy event to najlepszy event

Zabierając swoją firmę na Mazury i organizując regaty, tworzysz dla nich coś zupełnie wyjątkowego. Niezależnie od stopnia zaawansowania i formy żeglugi, dla wszystkich będzie to niezapomniane przeżycie i wspaniała okazja do odpoczynku w ciekawy sposób. Dla jednych to coś, co po prostu uwielbiają robić, a dla innych to wspaniała okazja do poznania czegoś nowego. Gwarantujemy, że z naszą agencją nikt nie będzie się nudzić, a dodatkowe atrakcje jakie będą czekać na uczestników, spełnią najbardziej wygórowane oczekiwania.