Przyjemnie jest wrócić do czasów beztroskiej młodości, kiedy co roku na dzień 1 maja Polacy dumnie kroczyli w pochodach, machając przy tym biało-czerwonymi chorągiewkami. Z pewnością kojarzysz słynne Peweksy a w nich jeansy za dolary, w sklepach kartki i niekończące się, rekordowo długie kolejki, czy też sam ocet na pułkach. Z naszej perspektywy takie sytuacje wydają się teraz absurdalne i zabawne. Jednak dla wielu Polaków tamte czasy były bardzo trudne – często brakowało podstawowych rzeczy – ale mimo to PRL każdy wspomina z sentymentem. Może dlatego, że wbrew pozorom ludzie mieli wszystko – czas dla rodziny, przyjaciół i na relaks. W obecnych czasach ludzie żyją w biegu, gonią za pieniądzem, karierą, lepszym życiem… często przy tym zaniedbując bliskie osoby i znajomych.

 Impreza w stylu PRL – wróć z nami do przeszłości

Tęsknisz za czasami PRL-u ? Chciałbyś poczuć klimat tamtych lat jeszcze raz ? A może szukasz oryginalnego pomysłu na spotkanie integracyjne z pracownikami, urodziny bliskiej osoby lub imprezę ze znajomymi ? Skorzystaj z naszej oferty.

Zabierzemy Cię w podróż do przeszłości zapewniając przy tym mnóstwo ciekawych atrakcji i konkursów.

Jaki wystrój na Ciebie czeka?

Wywiesimy plakaty z hasłami propagandowymi, porozkładamy pamiątki z czasów PRL, m.in.: syfon, stare telefony i kasety, gramofon, odtwarzacz kaset, sztuczne kwiaty, maszynkę do mielenia, pralke „Franię”, prl-owskie fotele i taborety.

Dodatkowo kanapy będą pokryte wzorzystymi kocami a na drzwiach powiesimy koralikową zasłonę.

 Co skosztujesz?

Będzie również stołówka, w której Pani Krysia poda specjały i trunki znane z tamtych lat. Polecamy popularny żur, flaki i rosół z makaronem albo bułką paryską. Nie obejdzie się również bez pomidorowej zrobionej specjalnie na koncentracie pomidorowym a największym rarytasem będzie kotlet mielony lub schabowy – tak pożądany w tamtych latach. Zimne napoje podamy w słoikach, a kawę lub herbatę w cienkich szklankach w koszyczkach. Do kawy podamy blok czekolady i wafle cytrynowe. Na podwieczorek – galaretka z owocami.

Słodkości takie jak: krówki, kukułki, raczki i iryski, zaserwujemy w białej salaterce. Z ciast podamy murzynka, sernik na zimno i placek z galaretką, a także ciasto drożdżowe.

 Niektóre z atrakcji prosto z PRL-u

Zabawy, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie i Twoich Gości, to partyjki pokera, gra w  chińczyka, bierki i pchełki tak popularne w epoce PRL-u.

Dodatkowo otrzymacie od nas ubrania z czasów PRL-u, które jeszcze bardziej podkreślą klimat całej imprezy.

Natomiast nasz najlepszy DJ zaprezentuje Wam hity kultowych zespołów takich jak: Abby, Krzysztofa Krawczyka, Czerwonych Gitar, Maryli Rodowicz i wielu innych znanych z tamtych lat. Z pewnością poczujesz się jak na prawdziwej domowej prywatce.

Specjalnie dla miłośników kina na dużym ekranie wyświetlimy kultowe filmy i seriale m.in.: Vabank, Jak rozpętałem drugą wojnę światową, Miś, Rejs, C.K. Dezerterzy, Kingsaijz, Sami swoi, Nie ma mocnych, Kogel Mogel, Kochaj albo rzuć.

Na zakończenie imprezy najlepszym przodownikom pracy wręczymy nagrody i medale za osiągnięcia.