Konwencja “smart team building” zakłada umiejętne zarządzanie kształtowaniem atmosfery i stosunków w zespole w firmie, łączące interesujący rodzaj aktywności turystycznej, fizycznej bądź intelektualnej, wraz z rozwijaniem zdolności współpracy w grupie oraz ulepszenie jej efektywności. Wyjazd integracyjny powinien być wyrazem realizacji tejże konwencji, stanowiąc dodatkowo oderwanie od codziennych obowiązków spowodowane faktem, że odbywa się poza stacjonarnym oddziałem firmy. Toruń, jedno z najstarszych polskich miast, jest intrygującą kompilacją historii, zabytków, nauki, ale również ducha modernizmu i  rozwoju. Słowem – kierunkiem wręcz idealnym dla wycieczki integracyjnej Twojej firmy! Zapoznaj się z naszymi inspiracjami uwzględniającymi wyjazd firmowy do Torunia i zdecyduj, jak bardzo jest w stanie przemówić do Ciebie opcja tego niesztampowego zestawienia – miejsca spotkań tradycji oraz nowych czasów!

Wielki astronom i słodkie przysmaki, czyli Toruń kuszący wielbicieli nauki i dobrego smaku

W klasycznym, pierwszym przychodzącym na myśl skojarzeniu z Toruniem, pewnie większość z nas wypowie dwa hasła: “pierniki” i “Kopernik”. I jest ono jak najbardziej poprawne – wszak jest to miejsce urodzenia znanego astronoma oraz naukowca i z nim ściśle związane, a pierniki toruńskie to wypiek tradycyjny, sięgający historycznie aż do siedmiuset lat wstecz! Na naszej liście wyjazdowych inspiracji łączących się z Toruniem, nie mogło jednakże zabraknąć kilku nietuzinkowych rozwiązań, wspomagających tworzenie tak zwanego “team spirit” w Twojej firmowej grupie. Sprawdź sam, co możemy Ci zaproponować!

  • rejs po Wiśle wraz z podziwianiem panoramy miasta (skorzystanie z oferty statku pasażerskiego),
  • emocjonującą i pełną adrenaliny, ale nie pozbawioną bezpieczeństwa jazdę na torze gokartowym,
  • przejazd rikszami po Starym Mieście,
  • wizyta w Domu Mikołaja Kopernika wraz z przewodnikiem,
  • wieczorną wizytę i uczestnictwo w spektaklu w Teatrze im. Wilama Horzycy, jednej ze starszych i bardziej cenionych instytucji kulturalnych w Polsce,
  • degustację pierników w uznanej toruńskiej cukierni,
  • wieczorne zwiedzanie Twierdzy Toruń

Jeśli powyższa oferta brzmi dla Ciebie zachęcająco i wydaje się być niekonwencjonalnym pomysłem na wycieczkę integracyjną dla pracowników firmy, nie czekaj – już dziś wyślij do nas wiadomość! Obiecujemy pełnię inwencji twórczej i profesjonalizmu, które sprawią, że zorganizowany przez nas wyjazd będzie długo wspominany.