Szable, bogato zdobione komnaty oraz stroje szlachciców to tylko mała połowa tego, co możemy przygotować w ramach scenografii Państwa eventu. Stawiamy na jakość, dokładność oraz kreatywne pomysły. Gwarantujemy gościom klimat szlachecki oraz najlepsze elementy scenografii, wprowadzające w odpowiedni nastrój.

Scenografia w szlacheckim stylu

Na początek zajmiemy się elementami strojów, które nie mogą pozostawiać wiele do życzenia. Hostessy, konferansjerzy i animatorzy zostaną przebrani za bohaterów szlacheckich opowieści i ucharakteryzowani tak, by goście poczuli się, jak na prawdziwej szlacheckiej biesiadzie. W kolejnym kroku zajmujemy się scenografią wnętrza lokalu, w którym odbywa się wydarzenie.

Stoliki zostają udekorowane bogato zdobionymi obrusami oraz serwetami, w oknach powieszone będą ciężkie, ale wytworne zasłony, a na ścianach zawisną obrazy wielkiej szlachty polskiej, szable, poroża oraz makiety głów jeleni, czy niedźwiedzi. Kąt do odpoczynku przy cygarze i dobrym winie zostanie zaaranżowany przez skóry zwierzęce, kryształowe karafki i bogato wytłaczane fotele z herbami najznamienitszych szlacheckich rodów.

Udźwiękowienie imprezy

Muzyka na imprezie szlacheckiej zostanie wybrana z dbałością. Na Państwa życzenie możemy wynająć profesjonalną orkiestrę oraz wokalistki, które zaśpiewają szlacheckie pieśni w rytm muzyki płynącej prosto z instrumentów, bez playbacku. W przerwie na konkursy i rozrywki muzyka będzie grała w tle, by nastrajać, ale nie przytłaczać swoją obecnością.

Efekty świetlne na evencie

Światło stanowi element nastrajający, może dodawać gościom energii lub ich wyciszać.  Chwili tańca, czy biesiady będzie ściszone, ale pozwalające swobodnie widzieć otoczenie. Gdy natomiast uczestnicy będą brać udział w zabawach i atrakcjach, oświetlenie będzie mocniejsze. Na stolikach pojawią się również świece i kadzidełka.

Zapraszamy Państwa do współpracy z naszą firmą WhatEvent i zorganizowania z nami swojej imprezy. Prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny.