Pokaz barmański, inaczej ujmując, widowiskowe show z użyciem sprzętu barowego. Ludzie wykonujący taki pokaz, muszą ukazać się niebywałą zręcznością, humorem i komunikacją względem publiczności. Podczas takiego występu, barmani podrzucają butelkami, kostkami lodu czy też szklankami. Niekiedy możemy zobaczyć również ogień lub ciekły azot. Cały ten czas umila muzyka, która idealnie komponuje się do występu show. Jest to atrakcja raczej mniej znana, dlatego przybliżymy Wam najważniejsze informacje dotyczące pokazów barmańskich.

 Skąd się wziął flair?

Flair to nic innego jak efektowne przyrządzanie drinków. To pojęcie sprawia, że robienie drinków staje się prawdziwą sztuką! Pierwszy pokaz barmański przeprowadził Jeremiah „Jerry” Thomas. Uważany był za „ojca amerykańskiej miksologii”, ze względu na swoją niebywałą pracę – był barmanem. I to nie byle jakim! Kojarzycie płonące drinki? To mógł być właśnie Blue Blazer. Jest to mieszanina whisky z wodą, dodatkowo podpalona ogniem i przelewaną z kubka do kubka. Autor tego trunku cieszył się wielką popularnością wśród fanów barów. Najpierw w Stanach Zjednoczonych, następnie z wiekiem czasu ten trend rozpowszechnił się na inne kontynenty. Dzisiaj tego typu pokazy są organizowane coraz częściej, ponieważ gwarantują dobrą zabawę i niesamowite wrażenia.

Na czym to wszystko polega?

Odpowiedź jest prosta, na zabawianiu publiczności! Barman pokazuje swoje umiejętności poprzez efektowne show z wykorzystaniem dobrze dobranej muzyki, ognia oraz niezbędnych elementów barmańskich. Żonglowanie butelkami to dla nich codzienność, a dla nas niesamowity widok. Każdy pokaz jest unikatowy i niepowtarzalny, a atmosfera podczas występu jest na prawdę wspaniała. Po całym występie następuje najlepszy element pokazu – skosztowanie przyrządzanych koktajli. Ta część show, podoba się zwykle publiczności najbardziej.

Pragną Państwo odrobiny szału na imprezie? Z naszą pomocą, znajdziemy najlepszą ofertę, przygotowaną specjalnie pod Wasze preferencje. Jesteśmy wyspecjalizowaną i profesjonalną firmą, której misją jest kompleksowa organizacja eventów, które stworzą wyjątkowy klimat i zostaną w pamięci na długo. Czekamy na Państwa wiadomości drogą mailową bądź telefoniczną.