Frozen to kultowy film opowiadający historię dwóch księżniczek, bałwanka Olafa i ich znajomych. Nie jest to łatwa historia, ponieważ pojawia się w niej lęk, żałoba, smutek, ale finalnie jest też przecież miłość, przyjaźń, poświęcenie i radość. Czyli jak to w życiu bywa – trochę chmur, trochę Słońca. Niezależnie jednak od tego, dzieci uwielbiają opowieści o Elsie i Annie. Warto więc, aby wyrządzić Waszym małym księżniczkom bal urodzinowy w stylu właśnie Anny i Elsy, pochodzących z filmu Frozen.

Czego nie może zabraknąć na tych urodzinach?

  1. Lodowych napojów w kielichach dziecięcych – niebieska lemoniada będzie najlepiej smakowała w kolorach ulubionych bohaterek dziewczyn,
  2. Piosenek z bajek, bo wszyscy zakręceni na punkcie Disneya doskonale znają jego wszystkie piosenki z ulubionych produkcji,
  3. Lodowych pucharków z lodami i przekąsami – typu tarta, owoce z lodami albo herbata na ciepło z kolorowymi kanapkami,
  4. Gry i zabawy związane z postaciami z filmu Frozen,

Motyw zimowy tylko w Zimę?

Zdecydowanie nie! Jeśli Twoje dziecko obchodzi urodziny wiosną lub w lato, to ono także może cieszyć się motywem Frozen podczas swojej imprezy. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby zabrać wszystkich gości do lodowej krainy. Mnogość atrakcji sprawi, że żadne dziecko nie będzie się nudziło, a wręcz przeciwnie – wyjdzie z wydarzenia w pełni zadowolone i będzie je pamiętać na długo. Dzieci uczą się na bajkach i baśniach, które oglądają, dlatego warto zwracać uwagę na to, co przedstawiamy naszym dzieciom. Frozen może uczyć przyjaźni, odwagi, poświęceń i tego, że ostatecznie wszystko i tak kończy się dobrze.

Bałwanek Olaf serdecznie zachęca wszystkich, aby spędzili z nim swoją kolejną rocznicę urodzin. Zachęcamy i my, bo wiemy, z jaką radością wiąże się to wydarzenie. Jeśli oferta wzbudziła Wasze zainteresowanie i rozbudziła ciekawość – zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Z chęcią opowiemy Wam o szczegółach i odpowiemy na najbardziej nurtujące Was pytania. Do usłyszenia!