Impreza tematyczna to doskonała okazja do zabawy. Można dzięki niej miło spędzić czas. Wiadomo jest również to, że taką imprezę wspomina się bardzo długo. Ona zbliża do siebie ludzi. Humor i uśmiech na niej to podstawa.

 Impreza tematyczna w stylu lat 60 – to dobry pomysł?

Lata 60 to oczywiście okres wielkiej rewolucji. Chodzi o modę i kulturę. Lat 60 to również pewne wypracowane trendy i style. Dlatego też taką imprezę tematyczną organizuje się bardzo dobrze. Mnóstwo atrakcji, rozrywka, zabawa – to, to co na niej możesz spotkać. Obowiązuje na nie strój z tego okresu. Wszystko po to, by oddać atmosferę z tamtych lat.

Jak ubrać się na imprezę tematyczną w stylu lat 60?

Lata 60 to przede wszystkim okres powstawania pierwszych subkultur i kult młodości. Warto więc poznać kilka trendów panujących w tych czasach, aby wiedzieć jak się ubrać. Bardzo charakterystyczne dla tego okresu było geometryczne wzornictwo. Należy również postawić na kontrastowe kolory. Ubranie musi być kolorowe, Dodatki tak samo. Bardzo popularna w tamtych czasach była sukienka w trapez. Do tego dochodziły różne wzory i kolory. Bardzo dobrze dopasowywały się do sukienki w linii A, czarne buty na płaskim obcasie lub słupku. Warto więc wynaleźć taki strój na imprezę tematyczną. Jednak pytanie – co z dodatkami? Poleca się wybrać wzorzyste apaszki oraz duże okulary przeciwsłoneczne. Warto także zastanowić się nad opaską na włosy. Makijaż to również w pewnym rodzaju dodatek. Oczy podkreślone czarną kredką, długie i gęste rzęsy to podstawa. Usta najlepiej pozostawić w neutralnym kolorze. Istnieje również opcja pomalowania błyszczykiem.

Trend Dzieci Kwiatów

Warto również zastanowić się nad trendem Dzieci Kwiatów na imprezę tematyczną, Oczywiście będą to motywy kwiatowe, wzory oraz pacyfka. Postaw na kolorowe ubrania. Im więcej kolorów, tym lepiej. Wszystko musi być wygodne i zwiewne. Jeansy powinny być szerokie. Jeśli chodzi o dodatki, to postaw na ich dużą ilość. Bransoletki, rzemyki, opaski to podstawa. Do stylizacji warto dobrać skórzaną torebkę z frędzlami.

Jakie atrakcje na imprezę tematyczną w stylu lat 60?

Jednym z pomysłów na atrakcję na imprezę tematyczną w stylu lat 60 jest karaoke. Bardzo dużo piosenek można zaśpiewać. Przykładem będzie The Doors, The Beatles, Janis Joplin. Ciekawą opcją również byłoby zrobienie testu, który sprawdza wiedzę o modzie, kulturze i rozrywce w latach 60.

Co z dekoracją?

Dekoracja na imprezie tematycznej jest bardzo ważna. To zapewne będą kwieciste kolory, obrazki przedstawiające pacyfki oraz cytaty piosenkarzy, które przeszły do historii.