Szkolenie psów rasowych

2022-08-17T12:18:02+02:0011 sierpnia 2022|Agencja Eventowa, Szkolenia firmowe|

Czworonogi to nasi przyjaciele. Nie tylko cieszą się na nasz widok, ale też pocieszają w smutkach i strapieniach. Psy towarzyszą nam od zawsze – nie tylko te mieszane kundelki, które widujemy często na drogach czy ogródkach, ale także psy rasowe. Te bywają szczególnie wymagające w „obsłudze”, ponieważ mogą mieć specyficzne potrzeby żywieniowe, w zakresie kąpieli i czesania długiego włosia, albo w kwestii większych potrzeb ruchu fizycznego. Szkolenie dla psów rasowych to świetna opcja, aby nauczyć się, jak profesjonalnie zajmować się swoim psem.

Dla kogo?

Szkolenie jest przeznaczone dla osób, które posiadają czworonożnego przyjaciela. Aby dobrze się zachowywał wśród innych ludzi bądź zwierząt, musi wiedzieć, jak należy się zachować. Określone komendy, polecenia i wymagania należy powtarzać dostatecznie często, aby zwierzę zapamiętało. Nagradza się je poprzez smakołyki i innego rodzaju jedzenie. Nie trzeba jednak posiadać zwierzaka, aby szkolenie okazało się dla nas potrzebne i interesujące. Wystarczy, że macie okazję do obcowania z takimi pieskami u znajomych, rodziny czy gdziekolwiek indziej.

Czy szkolenia to dobry pomysł?

Szkolimy się po to, aby umieć więcej i aby odnajdować się w nietypowych sytuacjach. Jeśli potrafimy więcej, to mamy o wiele szersze horyzonty, a nasza wiedza jest pogłębiona. Reagujemy też mniejszym stresem na nowe sytuacje, bo jesteśmy już z nimi mniej więcej zaznajomieni i wiemy, co mamy robić i jak reagować. Szczególnie w przypadku szkolenia zwierząt – pożytek przynoszą nie tylko psom, ale także właścicielowi, który nie martwi się już o zachowanie swojego zwierzaka.

Jako firma eventowa, ręczymy za jakość tego szkolenia. Trenowanie piesków to rzecz nie tylko porządkująca relację psiaka z jego właścicielem, ale także podnoszenie świadomości na temat potrzeb, wymagań i umiejętności naszego pupila. Jeśli więc potrzebujecie takiego szkolenia dla Waszego zespołu, to serdecznie zachęcamy do kontaktu i czekamy na Wasze pytania. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE