W dzisiejszych czasach motywacja oraz zgrany zespół to podstawa dobrego funkcjonowania każdej firmy. W związku z tym, w bardzo szybkim tempie rośnie liczba organizowanych wyjazdów integracyjnych. Taki event to doskonały sposób na zbudowanie trwałych relacji między pracownikami oraz przeprowadzenie szkolenia, w celu zwiększenia umiejętności i kompetencji poszczególnych jednostek. Jeśli i w naszej firmie wyjazdy integracyjne stały się coroczną tradycją to warto rozważyć organizację takiego wydarzenia w zimie. Większość tego typu imprez ma miejsce w okresie wiosennym bądź letnim ze względu na większe możliwości organizatora. Niemniej jednak, zima może zapewnić niecodzienne wrażenia i spotęgować dobrą zabawę.

Zimowe atrakcje na imprezy firmowe

Plenerowe wyjazdy integracyjne w okresie zimowym wymagają większej mobilizacji wśród organizatorów. Pierwszym elementem, którym musimy się zając jest miejsce, w którym odbędzie się impreza. Ze względu na porę roku warto wybrać kurort, który oferuje duże możliwości dla osób uprawiających sporty zimowe. Jednym z głównych zadań niezmiennie pozostaje wybranie i zapewnienie atrakcji wszystkim zaproszonym gościom.

Miłośnicy zimowego szaleństwa i adrenaliny z pewnością nie będą narzekać na taką formę integracji. Wyjazd firmowy organizowany w górach pozwala na organizację grupowych szkoleń jazdy na nartach czy desce snowboardowej. Dla wielu osób z pewnością będzie to doskonała okazja do spróbowania nowego sportu. Kolejnym atrakcjami może być jazda skuterami śnieżnymi.

Z pewnością wśród gości będą także zwolennicy mniej wymagających sportów i spokojnych rozrywek. Doskonałym pomysłem w celu integracji zespołu będzie organizacja kuligu. Każdy z nas w dzieciństwie uczestniczył w takim wydarzeniu, więc będzie to wspaniały powrót do przeszłości. Po takim przejeździe zadbajmy o rozgrzanie gości rozpalając ognisko i urządzając tańce przy kominku. Ciekawymi rozwiązaniami na zimne wieczory będą nieśmiertelne gry planszowe bądź wieczorki filmowe.

W ofercie Whatevent znajdziecie również opcje pokazu rzeźbienia w lodzie. To atrakcja, która niewątpliwie spodoba się wszystkim zaproszonym. Dobra organizacja takiego wyjazdu to bardzo ważna sprawa. Musimy zadbać o dobrą informację dla uczestników, profesjonalnie ułożony plan dnia oraz bezpieczeństwo podczas zabaw i rozrywek. Jeśli nie mamy pewności, że sami poradzimy sobie z takim zadaniem to warto skorzystać z pomocy firmy eventowej.