Tory saneczkowe nie są tak popularne, jak by się mogło wydawać. Jest ich zaledwie kilka w całej Polsce, a to dlatego, że głównie tereny górskie sprzyjają tego typu atrakcjom. Zapewniamy jednak, że przejażdżki sankami (nawet w lecie!) to coś, co sprawi radość nawet dorosłym! Nie czekajcie ani chwili dłużej i pędźcie z nami na tor, bo inwestycja w dobry czas i integrację to świetne rozwiązanie na kolejne lata współpracy!

Dla kogo przeznaczony jest ten wyjazd?

  1. dla potrzebujących odpoczynku od pracy,
  2. dla lubiących nowe wyzwania i wrażenia,
  3. dla ludzi poszukujących kontaktu z naturą,
  4. dla ludzi lubiących przebywać na świeżym powietrzu,
  5. dla chcących się zintegrować.

Integracja jest ważna

Nawet, jeśli Wasza firma działa sprawnie, warto zadbać o dobre relacje pracowników i utrzymywać je na dobrej stopie komunikacyjnej. Jest to istotne z punktu widzenia funkcjonowania Waszej firmy, jej efektywności i sprawności. Jeśli relacje między współpracownikami są dobre, to dobrze działa firma. Czy to nie jest proste? Dlatego też należy stwierdzić, że integracja jest niezwykle ważna, nie tylko w sferze prywatnej, ale także firmowej. Nie musimy Was chyba przekonywać, że oprócz tego wszystkiego, po prostu miło jest mieć więzi ze współpracownikami, prawda?

Całe nasze życie to event, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami! Z pewnością znajdziecie coś dla siebie, jesteśmy o tym przekonani! Jesteśmy też otwarci na nowe wyzwania i oczekiwania, dlatego śmiało mówicie o swojej wizji eventu, jeśli macie specyficzne oczekiwania, a z pewnością uda nam się coś wymyślić, byście wyszli z tej współpracy usatysfakcjonowani! Koniecznie napiszcie do nas lub zadzwońcie. Czekamy i do usłyszenia!