Impreza tematyczna oparta na tropikalnych rejonach, umożliwia aranżacje wnętrz i otoczenia specjalnie pod tematykę imprezy, oraz umożliwienie uczestnikom przebrania się w bardziej hawajskie klimaty. Bez względu na to, czy impreza będzie organizowana na zewnątrz czy wewnątrz, może być wykorzystany do imprezy w tropikach piasek i roślinność.

Do czego służy mobilna tropikalna plaża?

Imprezy tematyczne oparte na tropikach, mogą skorzystać z możliwości wynajmu atrakcji w postaci tropikalnej plaży, która stworzy klimat pod realizowaną imprezę. Atrakcja polega na usypaniu plaży, a następnie uzupełnienie jej palmami i roślinnością charakterystyczną dla tropikalnego klimatu. Wszystko to dopełnione rozstawionymi hamakami, zaprezentowaniem muzyki, która wiąże się z hawajskimi rytmami i podniesienie temperatury, aby każdy uczestnik takiej imprezy czuł się jak w innych rejonach świata. Tropikalną plażę można zrealizować na imprezie tematycznej w plenerze, jak i we wnętrzu, zarówno w mniejszych powierzchniach i przy dużych salach. Wszystko zależy od osób, które będą uczestniczyć w wydarzeniu i ilości pracowników, którzy składają się na firmę.

Czym można uzupełnić tropikalny klimat i mobilną plażę?

Aby impreza była udana, warto przygotować wcześniej gości wydarzenia i zaproponować im możliwość przebrania się w hawajskie stroje. Na plaży dodatkową atrakcją mogą być pokazy baristów, którzy będą na bieżąco serwować zimne drinki prosto z tropików, a także wprowadzenie basenu, w którym zostanie zrealizowany mobilny surfing. Dzięki temu, poza tropikalnymi plażami, uczestnicy poczują się jak to jest pływać i surfować na falach morza i oceanu. Świetnie sprawdzi się również malowanie piaskiem w postaci zaproszenia teatru piasku, do zaprezentowania pokazu związanego z tematyką firmy. Jeżeli przestrzeń imprezy jest duża, można wyznaczyć także strefę chilloutu, gdzie uczestnicy poznają specyfikę shishy, będą mogli pomedytować lub się zrelaksować. Na imprezie, jako urozmaicenie plaży tropikalnej, może pojawić się także zorbing do aktywnego wypoczynku, a jako finał spotkania zostać wypuszczone do nieba podniebne lampiony, które podkreślą klimat tropikalnej  zabawy. Urozmaiceniem imprezy tematycznej pozostaną już tylko budki z lodami, ze smakami z całego świata oraz zachowanie w takiej formie imprezy na pamiątkowym firmie dzięki wykorzystaniu drona.