Szukasz miejsca na klimatyczny event? Być może zainteresuje Cię oferta Zamku Czocha położonego w Suchej. W miejscu tym zorganizować możesz wydarzenia o rozmaitej tematyce, a atrakcje zamku z pewnością zainteresują gości w różnym wieku.

Oferta Zamku Czocha

 Zamek Czocha to nie tylko miejsce przyjazne turystom. Oferuje aż 45 pokoi, w których pomieści w sumie nawet 108 osób. Zamek posiada również kilka dobrze wyposażonych sal konferencyjnych, w sam raz na większe imprezy firmowe lub prywatne. Co więcej, zamek można zwiedzać również nocą, co zapewni niesamowity klimat odkrywania jego tajemniczych zakamarków. Zamek Czocha oferuje również wypożyczalnię rowerów na wycieczki do pobliskich miejscowości. Znaleźć można tu również saunę, siłownię, a także usługi masażu. Na teren zamku można wprowadzać zwierzęta.

 Pomysł na imprezę w Zamku Czocha

 W Zamku Czocha można zorganizować wiele interesujących eventów, takich jak na przykład impreza w średniowiecznym klimacie. To również świetna przestrzeń do organizacji wystawy. Opcji jest dużo więcej: można zorganizować też bale, bankiety czy nawet tematyczne targi i konferencje.

 Agencja Whatevent pomoże Ci w organizacji eventu!

 Planujesz organizację eventu? Skontaktuj się z nami! Każdy zrealizowany przez nas event cieszy się dużym sukcesem. Nasza agencja cieszy się długoletnim doświadczeniem w zakresie obsługi różnego rodzaju wydarzeń i w pełni profesjonalnie zajmie się przygotowaniem Twojego. W zakresie kompleksowej obsługi wydarzenia oferujemy między innymi wynajem potrzebnego na Twojej imprezie sprzętu oraz kostiumów czy scenografii. Skontaktuj się z naszą firmą, a Twoje wydarzenie trafi do organizacji w najlepsze ręce. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą na naszej stronie oraz do kontaktu drogą telefoniczną, a także mailową.