Drzewa są źródłem tlenu, którego potrzebujemy do życia. Są mieszkaniem dla wielu zwierzaków, dla nas paliwem do rozpalenia domowego ogniska. Firmowa wycieczka krajobrazowa lasu, może wydawać się głupim i bezsensownym pomysłem, jednak historia drzew może okazać się bardzo interesująca. Mając dobrego przewodnika, mamy możliwość poznania roślin i nazw drzew, o których nawet nie mieliśmy pojęcia. Co więcej, las jest przepiękny w każdej porze roku. Wszystko zależy od naszych preferencji. Hmm ale chwila, wspominaliśmy już o roślinach i drzewach, ale Polskie dżungle skrywają coś jeszcze, o czym warto wspomnieć. Potoki, jeziora, bagna czy wodospady, te cuda natury potrafią naprawdę zaprzeć wdech w piersiach. Jesteście zainteresowani? Posłuchajcie dalej!

Co tak na prawdę kryje las?

Posiadamy w Polsce trzy rodzaje lasów i aż ponad 200 różnych gatunków drzew. Najstarsze to zwykle dęby, są bowiem wyjątkowo odporne i długowieczne. Najstarsze drzewo szacuje się na 1300 lat! Mamy również okazje ujrzeć zwierzynę leśną oraz kwitnące rośliny. Wszystko to może stać się jeszcze ciekawsze z pomocą doświadczonego przewodnika i zorganizowanej grupy zwiedzającej. Niesamowite widoki naszych lasów, zostaną w pamięci na długo. Punkty widokowe mogą być świetnym celem takiej wyprawy. Aby nieco bardziej podnieść adrenalinę, proponujemy leśną podróż z kompasem i mapą. Uwierzcie, że nie ważne w jakim wieku jesteśmy, każdy z nas potrzebuje czasem chwili pobawienia się w małego podróżnika. Ktoś zgłodniał? To nie problem! Piknik w lesie sprawdzi się tutaj fenomenalnie. Będzie to nagroda dla wszystkich wytrwałych uczestników imprezy.

Mamy nadzieje, że zachęciliśmy Państwa do rozważenia takiej opcji wycieczki. Taka niepozorna wyprawa może wiele nauczyć, a przy okazji dostarczymy organizmowi potrzebnego świeżego tlenu. Wspólna podróż po niesamowitym domku zwierząt leśnych, zapewni odpoczynek od codziennych spraw. Zapraszamy do kontaktu z nasza firmą eventową, w celu uzgodnienia dalszych działań. Jesteśmy do Państwa dyspozycji!