Atrapy przy których można zrobić zdjęcie to ciekawy pomysł szczególnie dla starszego pokolenia, które nie miało w swoim pobliżu takich możliwości. Ich kształt może być różnoraki, co sprawia, że jej motyw jest uniwersalny i odpowiedni do wykorzystania przy wielu różnych okazjach. Zachęcamy, żeby skorzystać z tej opcji, ponieważ drewno jest wdzięcznym tworzywem i nadaje się na ładne kolaże, zdjęcia instagramowe, zdjęcia promujące Waszą firmę, a nawet do albumu rodzinnego.

W jakich aranżacjach może być atrapa?

  1. romantycznej
  2. wesołej
  3. historycznej
  4. naukowej
  5. weselnej

Na jakie okazje?

  1. wesele – jest to okoliczność ważna, ale niezbyt poważna, by nie robić sobie szalonych zdjęć w ciekawej aranżacji. Wszyscy goście z pewnością będą chcieli mieć pamiątki z tego ważnego dnia, dlatego musicie im to dostarczyć!
  2. urodziny – bo nie ma to jak wspólne świętowanie kolejnego roku życia na wesoło. Takie zdjęcia potem można wkleić do albumu i wspominać te jedyne, pamiętne urodziny.
  3. integracje – dobra integracja równa się dobre wrażenia. Zacieśnianie więzi może odbywać się między innymi poprzez wspólne zdjęcia.
  4. bankiety – szczególnie utrzymane w tematyce baśniowej albo filmowej czy komiksowej.

Zachęcamy do zrobienia zdjęcia tej oferty w Waszych głowach, byście ją dobrze zapamiętali i wykorzystali, gdy będziecie jej potrzebować. Nasza firma to profesjonalista na rynku eventowym, co sprawia, że nasi klienci zawsze wychodzą zadowoleni ze współpracy z nami. Jeśli więc chcecie przeżyć niezapomniany dzień, wieczór albo wyjazd, to świetnie trafiliście. Chętnie pomożemy Wam ze wszystkim i zdejmiemy z Was brzemię organizacyjne! Możecie się z nami skontaktować telefonicznie albo mailowo – jak Wam wygodniej. Czekamy na Was i do usłyszenia!