Kino plenerowe na środku rynku – zintegrujmy się przed ekranem

2021-12-29T21:57:26+01:0005 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Imprezy plenerowe|

Kina na świeżym powietrzu cieszyły się niegdyś sporą popularnością. Dzisiaj, gdy mamy możliwość siedzenia w wygodnym fotelu na przestronnej sali, z jedzeniem w ręku, nie musimy się martwić o to, że deszcz spadnie nam na głowę albo że przemarzniemy. Zdaje się jednak, że kina plenerowe, w tym samochodowe i ogródkowe, wracają do łask. Nic dziwnego – jest w nich nutka egzotyki i inności.

Co może być wyświetlane na ekranie plenerowym?

  1. Filmy dokumentalne i edukacyjne, związane z motywem przewodnim danej imprezy – mają one za zadanie edukować i uczyć. Ich uniwersalizm sprawia, że filmy dokumentalne chętnie oglądają zarówno dzieci, młodzież jak i dorośli.
  2. Filmy animowane i familijne – One także są na tyle uniwersalne, że mogą gromadzić szerokie grono odbiorców, dzięki czemu łatwiej się zintegrować i poobcować z czymś, co jest wspólne dla nas wszystkich, niezależnie od wieku czy pochodzenia.
  3. Horrory – kiedy warto się nieco bać, jak nie na imprezie plenerowej ze znajomymi? To sprawi, że strach przerodzi się w śmiech i nie będzie obaw o rozstrój nerwowy.
  4. Musicale – Są one świetnym gatunkiem filmowym do oglądania na świeżym powietrzu. Większość z nich przywodzi na myśl letnią atmosferę, przestrzenie i zachwycający krajobraz.

W jakim otoczeniu warto rozstawić telebim?

Oprócz rynku i okalających go kamienic, warto, aby były też lampiony. Zapewnią niepowtarzalny i przytulny nastrój, powodując, że nawet, gdy zrobi się nieco ciemno, wciąż będzie można się poruszać bez obaw o widoczność. Wygodne siedziska to podstawa – mogą to być fotele lub wielkie poduszki, w zależności od zewnętrznych warunków, np. atmosferycznych.

Jesteśmy firmą eventową, która od wielu lat zajmuje się organizacją wszelkich eventów i imprez – w tym – plenerowych. Dzięki doświadczeniu, wiemy najlepiej, co sprawi, że nasi klienci będą zadowoleni. Jeśli ta oferta Was zaciekawiła, śmiało kontaktujcie się z nami, a poznacie więcej szczegółów. Dostosowujemy je do Waszych potrzeb i oczekiwań, aby stworzyć oryginalny i jedyny w swoim rodzaju event. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE