Firma Whatevent organizuje wszelkiego rodzaju imprezy. W swojej ofercie posiadamy koncerty, bankiety, konferencje, imprezy tematyczne i wiele innych wydarzeń. Teraz także do Twojej dyspozycji posiadamy mobilny escape room.

Escape room- co to takiego?

Kojarzysz popularne gry, w których zadaniem jest wydostanie się z zamkniętego pokoju? Wszystko to dzieje się za sprawą połączenia Twojej kreatywności i rzeczy, które uda Ci się znaleźć w pomieszczeniu. Teraz to wszystko przeniesione zostało do realnego życia. W tematycznie przygotowanych pokojach zagadkach zostajesz zamknięty na 60 minut. Twoim zadaniem jest wydostać się z niego w jak najszybszy sposób. Ciekawe prawda? Teraz nasza firma oferuje Tobie taki pokój. Sam wybierz na jakie wydarzenie zorganizujesz sobie tę rozrywkę.

Mobilność to podstawa

Mieszkasz we Wrocławiu? Twoja impreza jest w Gdyni? Dla nas kilometry nie stanowią przeszkody. Sam zdecyduj gdzie ma zostać zorganizowana Twoja impreza. Whatevent działa na terenie całej Polski. Teraz także nasz mobilny escape room dojedzie na Twoja imprezę razem
z nami. Ty jedynie przejmujesz się tym, aby dobrze się w nim bawić. Gwarantujemy dobrą zabawę dla Twoich gości i niezapomniane przeżycia.

Whatevent oferuje Ci organizację wszelkiego rodzaju wydarzeń. Teraz posiadamy w naszej ofercie nowość, czyli mobilny escape room. Możesz poczuć się jak w popularnej z Twojego dzieciństwa grze. Przenieś z nami swoich gości w świat pełen zagadek. Nie musisz się martwić o kilometry, które nas dzielą. Dojeżdżamy w każde miejsce na terenie Polski. Co więcej nasz escape room dojeżdża razem z nami. Zafunduj sobie na urodziny lub wesele czy imprezę firmową niezapomniane przeżycia razem z Whatevent i naszym mobilnym escape room.