Eventy plenerowe to ciekawe wydarzenia odbywające się na świeżym powietrzu i zazwyczaj mające miejsce na rozległych placach. To daje organizatorowi szerokie możliwości pod kątem przygotowania ciekawych atrakcji, bo w plenerze dużo łatwiej zorganizować różnorodne atrakcje, niż na przykład w lokalu gastronomicznym lub sali balowej. Jeśli organizujesz mniej oficjalną imprezę w plenerze i chcesz udostępnić gościom naprawdę ciekawą atrakcję dostarczając im pozytywnych emocji płynących z przyjacielskiej rywalizacji, to dobrym pomysłem jest wynajęcie odpowiedniego sprzętu, przygotowanie pola do gry i zorganizowanie meczu paintballa.

Paintball – doskonała rozrywka eventowa

Paintball to coraz popularniejsza forma rozrywki wśród wielu ludzi. Opiera się na emocjonującym pojedynku dwóch drużyn wyposażonych w broń, która strzela niegroźnymi dla zdrowia i życia przeciwników kolorowymi kulkami. Kulka po trafieniu przeciwnika pryska farbą, która farbuje ubranie rywala i dzięki temu wiadomo, że został on trafiony. Trafienie kulką sprawia nieduży ból, a jedyne, czego można się nabawić, jest siniak. To sprawia, że paitball jest bezpieczną rozrywką.

Paintball jako atrakcja eventowa ma sporo zalet, dzięki którym stanowi doskonały sposób na zapewnienie rozrywki gościom obecnym na evencie. Przede wszystkim osoby chętnie do wzięcia udziału w atrakcji mogą doświadczyć naprawdę emocjonującej rywalizacji, która dostarczy im masę frajdy i dzięki której na pewno nie będą znudzeni eventem. Poza tym dla organizatora paintball to świetne rozwiązanie, ponieważ mecz paintball może w jednym momencie zaangażować w zabawę wiele osób, dlatego zdecydowanie mniej ludzi zmuszonych jest tylko i wyłącznie stać i patrzeć. Fajną ideą jest podział wszystkich uczestników eventu na kilka zespołów, z których dwa rywalizują, a pozostałe oglądają ich poczynania, aby później się zamienić. Można w ten sposób rozgrywać ekscytujące turnieje.

Zorganizuj paintballa z agencją eventową

Organizacja meczu paintballa na evencie może nie być prostą sprawą dla organizatora, który nigdy nie przygotowywał tego typu atrakcji. Trzeba zająć się wieloma szczegółami, od zadbania o pole do zabawy z różnymi przeszkodami i schronami, poprzez stroje i broń dla uczestników zabawy. Nasza agencja eventowa może tym wszystkim zająć się za Ciebie.