Wynajem mini bilardu

2022-01-11T15:51:15+01:0011 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Wynajem sprzętu|

Bilard to gra „stara jak świat”. Wszyscy wiemy, jak to działa – mamy kilka bil, które należy umieścić w odpowiedniej siatce. Cóż prostszego, mogłoby się wydawać. A jednak, ta gra wymaga precyzji, dobrego oka i strategii. A jak się przedstawia w wersji mini? Cóż, zabawa jest jeszcze ciekawsza, bo wszystkie przemyślane ruchy należy dostosować do małej powierzchni. Dzięki temu, można grać niemalże wszędzie – nawet w bardzo małym pomieszczeniu. Brzmi kusząco? Owszem!

Kiedy może Wam się przydać bilard w wersji mini?

  1. Na wieczorze kawalerskim – jeśli jest organizowany na małej powierzchni lub jest tylko jedną z wielu atrakcji i nie potrzebujecie, by miał pełnowymiarowe gabaryty.
  2. Na imprezie-niespodziance dla przyjaciela – męskie grono, choć już dorosłe, lubi zabawki. Chętnie zatem przetestuje nieznaną dotąd wersję mini jednej ze swoich ulubionych gier.
  3. Na imprezie urodzinowej dziecka – Mniejsza wersja sprzętu dla dojrzałych graczy, może obudzić w dzieciach mnóstwo nowej pasji i być może sięgną kiedyś po normalną wersję bilardu.
  4. Na spotkaniu starych znajomych po latach – Bilard nie może być na takim spotkaniu jedyną atrakcją, jednak z pewnością wprowadzi miły akcent i pomoże zintegrować się na nowo.

Czy wersja mini danego sprzętu różni się od jej standardowej wersji?

Z pewnością mniejsze gabaryty wpływają na grę. Jest ona dostosowana do warunków oraz oczekiwań i potrzeb graczy. Nie znaczy to jednak, że gra traci na jakości. Te same zasady gry zapewniają odpowiednie emocje i tę minimalną nutkę rywalizacji. Mały rozmiar sprawia, że można się nią cieszyć nawet w niedogodnych warunkach, które nie pomieściłyby większego sprzętu.

Nasza firma zajmuje się branżą eventową od lat. Wiemy, jak sprawić, by nasi klienci byli zadowoleni – zawsze dostosowujemy ofertę do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki temu gwarantujemy zadowolenie oraz to, że uczestnicy eventu zapamiętają go na długo. Jeśli lubicie bilard, ale chcecie wypróbować jego mini wersję, jest to doskonały moment. Skontaktujcie się z nami, a opowiemy Wam o szczegółach. Zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE