Żeglarski wyjazd firmowy

2020-09-04T00:12:04+02:0012 września 2020|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Firmowy wyjazd połączony z pięknymi widokami i obcowaniem z naturą – myślisz sobie, że to już przecież było? Tym razem proponujemy Ci wyjazd w innym wydaniu. Co powiesz na żeglowanie po jeziorze i poznawanie piękna mazur z innej strony niż jedynie z samego brzegu? Żeglarski wyjazd firmowy to okazja do wyciszenia się pośrodku spokojnego jeziora, a także do spróbowania czegoś zupełnie innego niż kolejny survival czy weekendowy odpoczynek w SPA.

Wyobraź sobie błękitną głębię jeziora otoczoną przez roślinność we wszystkich odcieniach zieleni. Do tego słońce odbijające się od tafli wody, przyjemnie ogrzewające już od samego poranka. Przyjemnie, prawda? To wszystko czeka na Ciebie i Twoich współpracowników na żeglarskim wyjeździe firmowym.

Atrakcje na firmowym rejsie

Żeglarski wyjazd firmowy to przede wszystkim piękne widoki. Mazurskie jeziora zapierają dech w piersiach już z lądu. Żeglowanie po tafli jeziora to prawdziwa uczta dla zmysłów. Gwarantujemy, że ciężko będzie Ci oderwać oczy!

Poza pięknymi widokami to także doskonała nauka współpracy i szansa na zbudowanie lepszych relacji między pracownikami. Cały zespół musi działać razem i połączyć swoje siły, by jacht płynął w wybranym przez nich kierunku. W przeciwnym razie rejs będzie skazany na niepowodzenie. Rozwijanie umiejętności pracy w zespole przyda się nie tylko podczas żeglugi jachtem, ale przede wszystkim w codziennej pracy.

Rejs po mazurskich jeziorach to także okazja do zobaczenia najpiękniejszych zakątków. Wilczy Szaniec, Stacja Badawcza w Popielnie czy Kanał Ostródzko-Elbląski to tylko część miejsc wartych odwiedzenia.

Rejsy jachtami organizowane są w różnych pułapach cenowych – od tych niedrogich, zwyczajnych rejsów, aż po te przepełnione luksusem, za które jednak trzeba zapłacić nieco więcej.

Oczywiście każdy rejs odbywa się pod okiem profesjonalistów, którzy zadbają o przeszkolenie załogi, a także będą służyć pomocą podczas żeglugi.

Żegluj z Whatevent

Pomysł żeglugi po mazurskim jeziorze przypadł Ci do gustu? Skontaktuj się z nami, a my zajmiemy się resztą! Zorganizujemy dla Ciebie i Twoich pracowników wyjazd firmowy, na którym poczujesz się niczym prawdziwy żeglarz.

Gwarantujemy, że będzie to niezapomniany wyjazd firmowy z maksymalną dawką relaksu i integracji w jednym.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE