Bankiet w stylu Jamesa Bonda jest idealny dla tych, którzy kochają intrygi, przygody i tajnych agentów. Organizacja takiego bankietu to nie lada wyzwanie. Jednak z całą pewnością warto!

Jaka atmosfera na bankiecie w stylu Jamesa Bonda?

Przede wszystkim wiedz, że to bankiet pełen łamigłówek. Atmosfera pełna szpiegostwa. Wszystko również na takim evencie staje się nieprzewidywalne. Jednak również charakteryzuje się wielką elegancją.

Jak ubrać się na bankiet w klimacie Jamesa Bonda?

Jeśli chodzi o mężczyzn, to powinni oni włożyć sobie oraz dobrze dopasowaną białą koszulę. Warto również postawić na czarną muszkę. Dodatki to konieczność. Musisz mieć pistolet, ciemne okulary, czapkę futerał. Oczywiście rynek oferujemy do kupienia garnitury dużo droższe z tamtych czasów. Kobieta natomiast powinna postawić na szyk i elegancję. Wszystko jednak zależy od figury. Możesz założyć dopasowaną sukienkę w kolorze satynowym. To bardzo dobry pomysł. Bardzo dobrze również wyglądają odkryte plecy. Ciekawie również prezentuje się czerwień. Jeśli chodzi zaś o dodatki to, będą to oczywiście rękawiczki, złota biżuteria, boa, kapelusz, szal.

Jakie atrakcje na bankiet w stylu Jamesa Bonda?

Idealną atrakcją na bankiet w stylu Jamesa Bonda wydaje się – wynajem helikoptera. Samo miejsce również powinno być dużą atrakcją. Powinno oczywiście być tajemnicze. Najlepiej, żeby gdzieś w oddali była rzeka. Dobrze byłoby również wynająć orkiestrę. Kolejną atrakcją może być mobilne kasyno. Oczywiście gra toczy się nie o prawdziwe pieniądze. Nie musisz się więc, że zbankrutujesz. Do tego przystosowane są specjalne żetony, fanty i fałszywe banknoty. To doskonała zabawa i gra. Sam wystrój tej atrakcji dodaje dużego klimatu. Fotobudka to również ciekawy pomysł. Będziesz mógł uwiecznić na zdjęciach tę wspaniałą okoliczność. Fotografie wykonuje się prosto. Możesz również cieszyć się licznymi akcesoriami, dołączonymi do urządzenia. Przykładowe będą to pistolety-zabawki, kapelusze. Możesz także wynająć iluzjonistę lub tancerza kabaretowego. Można zorganizować również różne zabawy. Przykładowo tor przeszkód, rzutki. Należy pamiętać również o odpowiedniej muzyce. Dobrym rozwiązaniem okażą się ścieżki dźwiękowe z filmów o agencie 007.

Jak zrobić dekoracje na bankiet w stylu Jamesa Bonda?

Oczywiście sala, gdzie odbywa się bankiet – powinna mieć dużo świec, kart do gry i fałszywych pieniędzy. Kolorystyka pomieszczenia najlepiej, żeby była czerwona, czarna lub złota. Dobrym pomysłem są również jakieś tajemnicze wiadomości dla przybyłych gości. Najlepiej, żeby balony były w kolorze czarnym i czerwonym. Warto również umieszczać gdzieniegdzie pistolety-zabawki.