Chcesz zaskoczyć swoich gości niezwykłą atrakcją? Mamy dla Was wspaniałą ofertę, która coraz bardziej podbija serca użytkowników. Jest to nowość wśród urządzeń elektronicznych, pozwala wyłonić najzwinniejszego z pośród graczy. Idealna opcja na urodziny, firmowe spotkanie czy innego rodzaju event.

Co to i na czym polega catch the light?

To niesamowicie wciągająca gra, która poprawia refleks i uczy zwinności. Nada się dla każdego. Uwierzcie nam, że nawet dorośli znajdą w tym frajdę. Mała rywalizacja świetnie sprawdzi się na koleżeńskim czy firmowym spotkaniu. Jak wyglada gra? Nie jest ona bowiem typową grą planszową czy internetową. Jest to duża plansza przypominająca stół, na której widnieją guziki. Zadaniem gracza jest jak najszybsze kliknięcie odpowiedniego guzika, które w tym czasie się zaświeci. Gdy gra jest zbyt łatwa, podwyższamy poziom trudności. Zabawę umilą Wam kolorowe światełka, w które plansza jest wyposażona. Dodatkowo mamy głośniki, wyświetlacz czasu i punktów. Reasumując cała zasada gry polega na jak najszybszym kliknięciu światełek, tak, aby dostać jak największa liczbę punktów.

Dlaczego warto ćwiczyć refleksje?

Wyjaśnijmy najpierw co to takiego refleksja? Według słownika języka polskiego jest to „ głębsze zastanowienie się nad czymś, wywołane silnym przeżyciem”. Definicji jest znacznie więcej, jednak każda z nich prowadzi do jednej odpowiedzi i wytłumaczenia tego zagadnienia. Refleksja pomaga nam nie tylko wygrać rywalizację z kimś innym, ale także poszerza nasze spojrzenie na różne problemy. Pomaga zmierzyć się z sytuacją dla nas trudną i obrać odpowiednie rozwiązanie, korzystne dla nas.

Jakie zalety posiadają tego typu gry zręcznościowe?

  • Uczą skupienia,
  • Rozwijają motorykę i zdolności percepcyjne,
  • Poprawiają logiczne myślenie,
  • Uczą koncentracji uwagi,
  • Samodzielnego podejmowania decyzji,
  • Aktywowanie wyobraźni,

Catch the light to atrakcja mało znana, ale przynosząca dużo radości wśród graczy. Zaskocz swoich gości niezwykłą niespodzianką w postaci gry zręcznościowej , przy której rywalizacja między uczestnikami była by świetną formą poznania się i integracji. Jeśli chcesz poznać więcej szczegółowych informacji na temat wynajmu gry, bądź innych naszych ofert, skontaktuj się z nami. Jesteśmy w Waszej dyspozycji pod numerem telefony bądź przez e-mail. Jesteśmy otwarci na nowe propozycje i zawsze służymy pomocą! Razem znajdziemy idealną ofertę, która Was zaspokoi!