Escape room (inaczej: exit game) to rodzaj rozgrywki polegający na wydostaniu się z zamkniętego pomieszczenia w określonym czasie dzięki rozwiązywaniu zagadek. To bardzo ciekawa zabawa, która pobudza do działania szare komórki i sprawdza naszą sprawność pod presją czasu. Jest również świetną atrakcją, która urozmaici Twoją imprezę.

Małopolskie escape roomy

 Na naszych oczach rodzi się coraz więcej wariacji na temat escape roomu, dzięki czemu ich oferta jest bardzo bogata w każdym regionie Polski. W województwie małopolskim w samym Krakowie znajdziemy ich kilkanaście. Locked Up, znajdujący się w Krakowie w dwóch lokalizacjach, oferuje rozgrywkę między innymi w klimacie Marsa, komnaty Inków i nuklearnej pułapki. W Wieliczce w KMK Systems Quest Room znajdziesz zabawy dla dzieci. W Tarnowie z kolei znajduje się Challenge Exit Room, oferujący pokoje w klimatach thrillera, horroru i przygody.

Dlaczego warto wybrać escape room jako atrakcję na imprezę?

 Escape room świetnie sprawdzi się na organizowanej przez Ciebie imprezie. Zapewni moc wrażeń wszystkim jej uczestnikom. Oto dlaczego warto rozważyć go jako imprezową atrakcję:

  • okazja do sprawdzenia siebie – w escape roomie gracze przekonają się, jak radzą sobie z presją czasu i panowaniem nad nerwami, a także sprawdzą swój spryt. A satysfakcji z ukończenia gry nie da się porównać z niczym innym.
  • świetna gra integracyjna – do escape roomu wchodzi się zazwyczaj w kilka osób. Dlatego jest to również doskonała okazja do ćwiczenia współpracy i działania w grupie, co może być dobrą okazją do integracji. Czyni to exit game także świetnym materiałem na atrakcję na imprezie integracyjnej.
  • oryginalny klimat imprezy – niezależnie od wybranego pokoju (których oferta stale się rozrasta) escape room zapewni Twojej imprezie niepowtarzalny klimat, który zadziała na emocje każdego z uczestników.

I wszystko to dobitnie przemawia za wykorzystaniem escape roomu na imprezie. Jeśli planujesz organizację eventu, skontaktuj się z naszą firmą: agencja Whatevent od lat zajmuje się organizacją wydarzeń i robi to na najwyższym poziomie. Zapewniamy pełen profesjonalizm i zadbamy o najwyższy poziom satysfakcji zarówno Twojej, jak i Twoich gości. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.