Klaun na imprezie – czy to już przeżytek?

2021-02-20T02:40:26+01:0026 lutego 2021|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Nie ulega wątpliwości, że od dawna klauny są ważnym symbolem popkultury. Chociaż, prawdę mówiąc, nie są obecnie kojarzone przesadnie pozytywnie – znacznie przyczyniła się do tego ogromna i niesłabnącą popularność powieści Stephena Kinga pod tytułem “To” oraz szeregu ekranizacji tej książki. Klaun może kojarzyć się także nieco pejoratywnie z filmem pod tytułem “Joker”, który miał swoją premierę w 2019 roku. Kiedy jednak nieco przymkniemy oko na te konteksty, może się okazać, że wynajęcie klauna będzie świetnym pomysłem na każdą imprezę firmową.

 

Przecież to absurdalne…

Takie stwierdzenie z pewnością padnie z ust części osób, którym powiesz, że masz zamiar zaprosić klauna na nadchodzącą imprezę firmową. Cóż, prawdą jest, że klauny kojarzą się albo ze wspomnianymi wyżej wytworami popkultury, albo z imprezami dla dzieci. Ale dlaczego dorośli mają się bawić gorzej? Obecnie na rynku nie ma zbyt wielu osób oferujących tego rodzaju usług, ale ci, którzy są, gwarantują dobrą zabawę nie tylko dla najmłodszych. Programy niektórych klaunów są dopasowane do starszych odbiorców i prezentują niezwykle ciekawe, nieszablonowe sztuczki czy żarty, w związku z czym nie trzeba się bać, że całość okaże się nad wyraz żenująca. Owszem, pracownicy prawdopodobnie będą na samym początku nieco zdegustowani, czy nawet zszokowani samym faktem, że zaprosiłeś klauna na imprezę firmową, ale ich zdanie oraz samopoczucie mogą bardzo szybko ulec drastycznej zmianie.

 

Klaun na imprezie tylko z nami

Będzie to doskonała okazja, aby nieco się rozerwać oraz zaprzyjaźnić się z innymi pracownikami firmy – dobrze bowiem wiadomo, że śmiech i wspólna zabawa łączą ludzi. W związku z tym zdecydowanie warto skorzystać z usług naszej firmy eventowej – oferujemy dobranie takiego kandydata, który zagwarantuje wspaniałą rozrywkę przez dużą część wieczoru, i to za rozsądną cenę. Klaun na imprezie firmowej? A dlaczego nie? Warto zaryzykować, bo a nuż okaże się, że zabawa jest pierwszorzędna, a wszyscy pracownicy będą z rozrzewnieniem wspominać czas spędzony na tym wydarzeniu. Zachęcamy do zapoznania się z naszą obszerną ofertą; gwarantujemy pełen profesjonalizm pod każdym względem!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE