Wskoczcie w magiczny wehikuł czasu i zasmakujcie epok, o których śnicie. Możecie przenieść się w dowolny wiek. Barok, średniowiecze, starożytność, a może dwudziestolecie międzywojenne?

To wszystko stoi przed Wami otworem na organizowanej przez nas imprezie w stylu powrotu do przeszłości. Nie przedłużając, przedstawiamy Państwu jej plan oraz propozycje rozrywek, które czekają na uczestników.

Impreza epokowa i powrót do przeszłych mileniów

Atrakcje to podstawa. W skonstruowanym wehikuł czasu znajdziecie specjalistyczny sprzęt, pozwalający Wam przenieść się w dowolne lata za pomocą 3D. Macie możliwość niepowtarzalnego sprawdzenia, jak żyło się dawniej. Nie zabraknie również tamtejszych rozrywek. Zabawy ludzi ze średniowiecza? Życie faraonów? A może spanie w jaskini niczym nasi przodkowie? Wszystkie te atrakcje zapewniamy na tym evencie.

Oprócz nich, proponujemy również pokazy starożytnej kuchni, za pomocą których wrócicie podniebieniem do potraw, które kiedyś uwielbiano. Następnie przedstawimy Wam spektakl,  którym znajdziecie połączenie wszystkich epok. Profesjonalny fotograf wykona pamiątkową sesję zdjęciową z imprezy.

Jak zorganizować taki event?

W pierwszej kolejności trzeba znaleźć odpowiedni lokal, w którym będzie miejsce na scenę dla konferansjera i innych atrakcji, miejsce dla gości oraz dobre zaplecze cateringowe. Oczywiście nawiązując współpracę z naszą agencją, nie ma przeszkód, byśmy załatwili wszystko za Państwa.

Jesteśmy do dyspozycji i możemy zaplanować wszystko od A do Z, co z kolei wiąże się z oszczędnością Pańskiego czasu oraz pewnością, że wszystko zostanie przygotowane z dbałością o detale. Zapraszamy do kontaktu drogą telefoniczną lub mailową.