Organizacja każdego eventu to duże przedsięwzięcie, a w szczególności festynu. Choć może wydawać się, że nie jest to wymagający organizacyjnie event, to nic bardziej mylnego. Aby festyn mógł się odbyć załatwić trzeba całą masę spraw. Zajmuje to ogrom czasu, a przy tym niejednokrotnie przysparza nerwów. Szczególnie niedoświadczone osoby mogą napotkać na swojej drodze duże trudności przy organizacji tego typu eventu.

Organizujesz festyn po raz pierwszy i jeszcze nie wiesz, co dokładnie Cię czeka? Chcesz wiedzieć, co powinieneś załatwić, aby festyn mógł się odbyć? Oto rzeczy, których musisz dopilnować, aby zorganizować festyn.

Festyn od A do Z

Organizację festynu warto zacząć od wyboru odpowiedniego miejsca. Z dostępnością większej powierzchni na świeżym powietrzu nie powinno być problemu. Przy wyborze należy wziąć pod uwagę liczbę osób, której spodziewasz się na festynie.

Oprócz miejsca, do zorganizowania festynu potrzebna będzie Ci także scena, nagłośnienie i odpowiednia scenografia – w przypadku festynu największe znaczenie będzie miało oświetlenie, ewentualne dekoracje zejdą na dalszy plan.

Na festynie nie może zabraknąć oprawy muzycznej. W zależności od preferencji może być to zespół lub DJ. Można pokusić się także o zatrudnienie dodatkowo wodzireja, który zadba o to, aby podczas festynu porywać tłumy do tańca i zabaw.

Dobrze byłoby, gdyby na festynie pojawiły się również stoiska z napojami, jedzeniem czy słodkościami dla dzieci. Grillowane potrawy czy wata cukrowa z pewnością będą cieszyć się olbrzymim zainteresowaniem.

Ilość rzeczy do załatwienia Cię przytłoczyła? Wcale się nie dziwimy. To właśnie dlatego organizację festynu lepiej zlecić profesjonaliście!

Zorganizuj festyn z Whatevent

Na szczęście nie musisz organizować festynu samodzielnie – zrobimy to za Ciebie. Zadbamy o odpowiednie miejsce, scenę, scenografię, znajdziemy zespół lub DJ-a, a także zamówimy sprawdzony catering. Dobierzemy również atrakcje na Twój festyn. Dmuchańce, pokaz sztucznych ogni, konkursy z nagrodami to tylko część atrakcji, jakie możemy zaproponować.

Skontaktuj się z nami, a zajmiemy się każdym szczegółem Twojego festynu. Organizacja pójdzie jak z płatka!