Grecja jest jednym z najczęściej odwiedzanych krajów przez turystów. Różnorodność to powód, dla którego turyści decydują się wracać tutaj każdego roku i odkrywać coraz to nowe miejsca. To piękny kraj śródziemnomorski, pełen atrakcji turystycznych i niesamowitych zabytków, który przyciąga urlopowiczów bogatą historią oraz mnóstwem ciekawych lokalizacji. Grecja jest uważana za jeden z najbezpieczniejszych krajów świata. Dzięki temu na wakacjach w Grecji można poczuć się na prawdę komfortowo i bezpiecznie.

Najpiękniejsze greckie wyspy

Piękno greckich wysp zachwyci każdego odwiedzającego to miejsce. Krystalicznie czyste morze, przepiękne plaże, góry czy zielone wybrzeże. Każda z greckich wysp jest inna i każda skrywa w sobie całe mnóstwo niesamowitych miejsc, które warto zobaczyć. Wyspa Rodos- ze względu na piękne plaże, błękitne, przejrzyste morze oraz cudowną pogodę – jest odwiedzana przez rzesze urlopowiczów. Słoneczna pogoda, górsko-morskie krajobrazy, lazurowe morze, plaże ciągnące się na ponad tysiąc kilometrów i zabytki z kilku epok – oto cała Kreta. Równie pięknym miejscem i wartym odwiedzenia jest Zakynthos. To barwna wyspa z błękitnymi grotami morskimi i wielkimi żółwiami. Otóż to! Żółwie możecie spotkać na żywo! Grecja ma przepiękną linię brzegową. Występują tam plaże piaszczyste, kamieniste, żwirowe, złote, białe a nawet różowe.

Dlaczego Grecja? Odpowiedź jest prosta!

Ciepła pogoda. W Grecji przez większość roku panuje piękna pogoda. Wyspy są uznawane za najbardziej słoneczny region Europy. Temperatury potrafią zbliżyć się do nawet 40 stopni! Co jeszcze oferuje nam ten przepiękny kraj? Jedzenie – tamtejsza kuchnia uchodzi za jedną z najsmaczniejszych na świecie. Większość dań jest nieskomplikowana, ale jakże dobra. Nocne życie w Grecji również przyciąga wieku turystów. Mieszkańcy kraju w dzień zwykle zbierają siły i czekają, aż największy upał minie. Dopiero po zmroku wszystko zaczyna ożywiać się. Niektóre wyspy mają wiele klubów, które właśnie otwierają się o zmroku. Jesteśmy zdania, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie! I co najważniejsze, urlop w Grecji jest stosunkowo tani, porównując do innych krajów Europy. Znajdziecie tutaj hotele i atrakcje na każdą kieszeń. A rezerwując wakacje z dużym wyprzedzeniem, możemy liczyć na atrakcyjne promocje. Nie ma co zwlekać!

Udało nam się przekonać Was do spędzenia czasu wolnego na pięknych wyspach Greckich? Mamy nadzieje, że tak! To niesamowite przeżycie zostanie z Waki na długi czas. Serdecznie zapraszamy do kontaktu, w celu ustalenia dalszych szczegółów wycieczki!