Impreza w stylu wróżek leśnych

2021-12-02T21:09:22+01:0016 grudnia 2021|Agencja Eventowa, Imprezy tematyczne|

Motyw dobrych wróżek często pojawia się nie tylko w bajkach, ale także filmach, zarówno animowanych, jak i realistycznych. Wróżki mogą być małe, mniejsze, pozostawiający za sobą magiczny pył, świecące, a nawet złe. Jednym z najciekawszych typów jest wróżka leśna. Jest ona zgrabna, tajemnicza i żyje pośród natury. Macie ochotę na spotkanie z nią? A może sami przywdziejecie szaty malutkiego leśnego stworzenia?

Jak wygląda impreza w stylu leśnych wróżek?

Wyobraźcie sobie taką scenę: las i półmrok, oświetlony jest blaskiem księżyca oraz lampionami, a całej aurze przygrywa orkiestra cykad, żab, ptaków i lekko powiewającego wiatru. Nagle na środek sali wychodzi solista i zaczyna swój recital. Dodatkowo, na salę wjeżdża stoisko z magicznym, leśnym trunkiem, który jest osnuty jadalnym mchem. W rogu znajduje się jeziorko z czekoladowym fondue, a kolorowe światła oświetlają okolicę. Na środku znajduje się tajemnicze drzewo, które po otwarciu odkrywa skarby w postaci przekąsek. Goście, przebrani za leśne stworzenia zaczynają swój wróżkowy taniec, a reszta może się udać na warsztaty z ręcznego tworzenia mydła i rzeźbienia w nim. Będzie ono tworzone z naturalnych produktów, takich, jak zioła, olejki eteryczne, a nawet kwiaty. Zachęcająca wizja, prawda?

Na jakie okazje warto udać się do leśnego świata wróżek?

  1. Urodziny najmłodszych
  2. Jubileusz nastolatki
  3. Impreza na zakończenie studiów
  4. Wydarzenia związane z literaturą fantasy
  5. Impreza studentów medycyny, chemii, biologii i literatury

Zajmujemy się organizacją niebanalnych imprez, stylizowanych na różne epoki, style i światy, dbając, aby każdy szczegół imprezy był dopieszczony. Jeśli potrzebujecie zespołu, który niczym dzwoneczek pospieszy do Was i sypnie nieco magicznego pyłu na Waszą imprezę, aby się uniosła ku górze – polecamy kontakt z nami! Wprawdzie nie jesteśmy wróżkami, ale mamy w zanadrzu nieco magicznego pyłu. Możemy go użyć tu i tam i voila – gotowe – Wasz event stanie się nieco bardziej magiczny. Jeśli zrodziły się w Was jakiekolwiek pytania – pytajcie śmiało. Czekamy na Wasze wątpliwości, abyśmy mogli je rozwiać. Serdecznie zapraszamy!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE