Zamek Janów Podlaski to centrum przygotowane pod konferencje, szkolenia i sympozja. To miejsce, zostało stworzone z ogromnej pasji właścicieli. Kiedy przebywa się w tym miejscu czuje się klimat płynący z historii tego miejsca. Historia Zamku sięga XV wieku. Takie miejsca zapamiętuje się na długo, dlatego warto stawiać na wyjazdy wysokiej jakości. Miło jest zaskoczyć swoich pracowników specjalnie wyszukanymi miejscami, którą są niebanalne i przemyślane. Każdy członek zespołu na pewno doceni szkolenie i relaks w tak dopracowanym miejscu.

Dlaczego to idealne miejsce dla firm?

Zamek Janów Podlaski, posiada 467 miejsc noclegowych i 15 sali konferencyjnych. Dzięki takiej przestrzeni, każdy będzie mógł przyswajać nową wiedzę w komfortowych warunkach. Hotel, jest przystosowany w taki sposób, że właściwie nie trzeba go opuszać. Łączy zabytki z rozrywką i strefą odpoczynku.

Wypoczynek w Zamku.

Po każdym szkoleniu biznesowym, następuje czas relaksu. W tym miejscu, możesz postawić na strefę Wellness z krytym basenem, jacuzzi i sauną lub wybrać się do strefy piękna Dr Irena Eris. Na zmęczone ciało, polecamy centrum fizjoterapii. Jeśli jednak masz ochotę pobyć w śród natury, wyjdź na zewnątrz. Zamek dysponuje terenem zielonym o powierzchni 40 hektarów. Tutaj nie można się nudzić!

Na Zamku znajduje się restauracja „U Biskupów”. Odkryjesz tak smaki regionalnej kuchni i przeżyjesz kulinarną podróż po smakach, których wcześniej nie znałeś!

Na zakończenie wyjazdu…

Pożegnania z pięknymi miejscami bywają trudne, jednak zanim wrócicie do szarej rzeczywistości, chcemy zaproponować Wam imprezę pożegnalno-integracyjną. Skoro będziecie znajdować się na zamku, trzeba urządzić bal! Dla nas to żaden problem. W Hotelu znajduje się wspaniała sala bankietowa, na której z chęcią wyprawimy dla Was bal jak w XVII wiecznym pałacu. Jeśli jednak wolicie luźniejsze imprezy, jesteśmy w stanie przygotować, dyskotekę w klubowym klimacie. Możliwości są nieograniczone!

Zarezerwuj wyjazd firmowy i ciesz się pięknymi wspomnieniami!