Bilard to gra stara jak świat. Jest uniwersalna i niemalże klasyczna. Dostarcza wielu wrażeń, chociaż jest dość spokojna i stateczna. Serdecznie polecamy tę opcję na wiele różnych okazji. Mobilny charakter tej rozrywki sprawia, że bez problemu można ją przemieszczać, ustawiać i przesuwać. Wersje mini różnych gier mają w sobie to coś! Jako firma eventowa z radością dostarczymy Wam mobilny bilard na Wasze wydarzenie. Cieszy się on dużą popularnością i nic dziwnego – zabawa przy nim jest po prostu gwarantowana!

Na jakie okazje sprawdzi się mini bilard?

  1. wesele
  2. jubileusz prezesa
  3. integracja firmowa
  4. integracja dzieci w klasie lub młodzieży na studiach
  5. wieczór kawalerski albo panieński
  6. jubileusz dziadka albo małżeństwa
  7. spotkanie korporacji, organizacji pozarządowej czy określonego klubu

Czy mini wersje gier mają szansę przebicia?

I to jeszcze jaką! Zapewniamy, że jest to doskonała opcja nie tylko dla dzieci i młodzieży, ale także dla dorosłych, którzy mają swoje wydarzenie w mniejszym pomieszczeniu lub nie chcą, by atrakcje zajmowały zbyt dużo miejsca. Ma to swoje uzasadnienie w dobrym gospodarowaniu przestrzenią i trzymaniem porządku na evencie. Wersje mini z pewnością wzbudzą w gościach zainteresowanie i zaciekawienie, bo przecież nie jest to zbyt popularna forma rozrywki. Podsumowując jednym słowem: warto postawić na wersje mini różnych zabaw, ponieważ one są nietypowe i niecodzienne.

Zbijcie wszystkie bile i zróbcie wrażenie na znajomych! Jeśli potrzebujecie na Wasz event tej lub innej atrakcji, to nie wahajcie się dłużej i skontaktujcie się z nami. Możecie to zrobić drogą mailową lub telefoniczną – jak Wam wygodniej. Zapewniamy naszym klientom kompleksową organizację oraz dostarczanie scenografii, atrakcji i sprzętu. Nikt jeszcze nie wyszedł niezadowolony ze współpracy z nami. Serdecznie zapraszamy i do usłyszenia!