Festiwal kaszy to impreza cykliczna odbywająca się raz do roku w Janowie Lubelskim. Cieszy się ogromną popularnością, za sprawą przepysznych regionalnych potrwa, które przygotowywane są na miejscu. W 2020 roku, odpędzie się 8 sierpnia i będzie trwał do 9 sierpnia. Festiwal ma na celu promowanie zdrowej regionalnej kuchni, która słynie z kasz.

Zabierz swoją firmę na smaczny festiwal

Takie festiwale to idealny pomysł na integrację zespołu. Cały dzień spędzony na świeżym powietrzu, a do tego smaczne regionalne potrawy. Czy może być coś lepszego? Oprócz degustacji, na terenie festiwalu odbywa się kiermasz sztuki ludowej i pokaz ginących zawodów. Miejscowi, przygotowują oprócz samego jedzenia, nalewki własnej roboty. Warto, zatem, wcześniej zorganizować transport. Nasza firma, na życzenia klienta, może zorganizować przejazd autokarem.

Dla osób, które nie przepadają za smakiem kasz, też coś się znajdzie. Na festiwalu serwowane są ciasta i sałatki. Wartym uwagi zakupem jest miejscowy miód, w stu procentach naturalny. Taki miód ma wiele właściwości leczniczych. Warto mieć go w swoim domu!

 

Nocleg w Janowie Lubelskim, dla całej grupy

Dużą popularnością w tym mieście cieszy się Rezydencja Sosnowa. To duży hotel z przepiękną architekturą, widokiem i parkiem. Pokoje są komfortowe i przestronne. Każdy, będzie mógł wypocząć, po zabawie na świeżym powietrzu. Do dyspozycji gości jest duża sala, można na niej zorganizować szkolenie firmowe lub zabawę taneczną. Organizacją szkolenia lub zabawy tanecznej od strony technicznej, nie musisz się martwić. Zapewnimy wszystko. Nasi klienci dostają kompleksową obsługę. Organizujemy, transporty, noclegi, zabawy i odpowiedni sprzęt, który będzie potrzebny na wyjeździe.

Czy mogę zaproponować inny hotel?

Oczywiście, nasi klienci mają pełną dowolność, jeśli wybrałeś idealny hotel dla Twojego zespołu, my załatwimy resztę już za Ciebie. Wystarczy podać nam nazwę obiektu.

Co jeszcze można zobaczyć w Janowie Lubelskim?

Każdy, kto przybywa do Janowa, musi odwiedzić Park Miejski. W parku znajduje się fontanna, której woda wydobywa się z podziemnych źródeł. Owe źródła są unikatowe na skalę europejską. Źródła to naturalny pomnik przyrody. Do samych źródeł, można dotrzeć w łatwy sposób, ponieważ biją w samym centrum Janowa Lubelskiego przy Stokach Janowskich. Nieopodal źródeł, położony jest janowski browar, niestety upadł w 2009 roku, już nie produkuje piwa, jednak budynek można nadal podziwiać.

Zapraszamy do kontaktu, zorganizujemy dla Ciebie i Twojego zespołu idealny wyjazd firmowy.