Nazwa, która jest łudząco podobna do amerykańskiego Hollywood, nie jest dziełem przypadku. Również oznacza świat filmu i gwiazd, jednak w zupełnie innym regionie na świecie – Indiach. To właśnie Hollywood połączony z indyjskim miastem filmowców –Bombajem – daje nam uroczą mieszankę pod nazwą Bollywood.

Zabierzemy Cię do Bollywood

Jednym z najsławniejszych filmów kina bollywoodzkiego jest niewątpliwie „Czasem słońce, czasem deszcz”. Ten fenomenalny dramat familijny połączony z musicalem potrafił sprawić, że nie jedna kobieta wylała morze łez ze wzruszenia – może i panom uroniła się łezka. Piękna miłosna historia przedstawiona w tak odmienny dla naszego europejskiego kina stylu zyskała rzesze zwolenników. Poruszone damskie serca zatęskniły do mocnych, silnych męskich ramion i walczących o nie współczesnych rycerzy.

Atrakcje Bollywood

Atrakcje tutaj każdemu muszą kojarzyć się przede wszystkim z tańcem i śpiewem. Bardzo barwne stroje, wykończone złoceniami zapierają dech w piersiach. Przepych wprowadza niesamowity klimat. Taka hinduska impreza skierowana jest przede wszystkim do żeńskiego grona. Warsztaty
z tatuaży malowanych henną, egzotycznych makijaży sprawią radość i rozbudzą ciekawość. Maraton filmowy ukołysze emocje a całości dopełni hinduska uczta. Przy kuchni indyjskiej warto przez moment się zatrzymać. Są to smaki zupełnie odmienne i często nieznane. Oprócz woni orientalnych kadzidełek, na zmysły działać będą mieszanki przypraw i curry. Z Indiami nieodłącznie kojarzy się również wyśmienita herbata, najlepiej parzona przez znawców tego trunku. Oczywiście tematyka imprezy nie wyklucza z obecności mężczyzn – unikalna muzyka jest wspaniałym motywem do całonocnej zabawy. A ostre potrawy – jak to się mówi – przez żołądek do serca!

Nasza firma zadba o każdy szczegół

Styl Bollywood z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników, którzy na jeden wieczór wcielą się w gwiazdy tego egzotycznego kina. Nasza firma Whatevent zadba ze szczegółami o to, aby impreza trwała do białego rana i została uwieczniona np. za pomocą fotobudek, co będzie stanowiło doskonałą pamiątkę. W organizacji tego typu imprez bardzo ważne jest doświadczenie i odpowiedni dobór animatorów, aby cała zabawa przeniosła uczestników w kolorowy świat Indii.