Okres karnawału to wspaniały czas, bogaty w różnego rodzaju imprezy. Zdecydowaną ich większość stanowią bale przebierańców. Gdy już otrzymamy zaproszenie na taki event w Warszawie, trzeba zastanowić się nad wyborem odpowiedniego kostiumu. Stolica to miejsce bardzo pomysłowe – stąd też warto postawić na oryginalność i zdecydować się na wynajem tego idealnego stroju.

Warszawski, maskowy bal karnawałowy

Stolica w ciągu roku jest bardzo atrakcyjnym, pod względem imprez, miejscem. Jednakże czas karnawału to prawdziwa gratka dla wszystkich poszukujących oryginalnych balów maskowych. Jeżeli chcesz, aby każdy zwrócił na ciebie uwagę i aby to twój kostium zdeklasował rywali w konkursie na najlepsze przebranie – zgłoś się do nas. Agencja eventowa Whatevent to miejsce, które pozwoli ci zupełnie zmienić swój wizerunek. W naszej ofercie znajdziesz szeroką gamę stojów na wynajem.

Zaskakująca propozycja od Whatevent

Na balach z pewnością będą królować superbohaterowie i postaci z bajek i filmów. My jednak proponujemy wynajem stroju…elfa! Tak, właśnie dzięki takiemu przebraniu podtrzymasz klimat świąt! Być może pojawisz się na imprezie w towarzystwie Świętego Mikołaja? Taki duet na pewno zaskoczy wszystkich obecnych na przyjęciu. Strój elfa to przede wszystkim charakterystyczne uszy i oryginalne buty. Nie może obyć się oczywiście bez pasiastych spodni (biało – czerwonych lub biało – zielonych). Do tego zielona bluza z jedynym w swoim rodzaju czerwonym, elfim kołnierzem. Ostatnimi elementami są czapka i ciężki, skórzany pasek. Wszystkie stroje jakie oferujemy na wynajem, uszyte są z elastycznych i oddychających materiałów, dzięki czemu noszenie ich jest bardzo komfortowe. Uniwersalność rozmiarów gwarantuje duże możliwości dopasowania do wagi i wzrostu, a także świetnie układanie się materiału na ciele. Jeżeli potrzebujesz więcej niż jednego stroju elfa – zgłoś się do nas. Specjalnie dla ciebie przygotujemy taką ilość kostiumów jakiej potrzebujesz. Takie rozwiązanie sprawia, że nie musisz szukać różnych ofert i martwić się o jakość. Dodatkowo, przy wynajmie większej ilości strojów, gwarantujemy atrakcyjne rabaty.