Kraje arabskie zachwycają nas swoją wielkością i innością. Marokańskie jedzenie, tańce, architektura i kultura są tak bogata i egzotyczna, że chętnie mamy z nią do czynienia. W Maroku można bowiem wypocząć, uraczyć Słońca, rafy koralowej, zasmakować w znakomitych daniach i muzyce. Jeśli też jesteście zakręceni na punkcie innych kultur, to ta oferta jest zdecydowanie dla Was! Z chęcią zabierzemy Was do tego jakże innego świata i umożliwimy Wam integrację w zupełnie innowacyjnym stylu!

Integracja tematyczna? Mówimy jej: tak!

Określenie tematyki danej imprezy sprawia, że wszyscy jakoś lepiej dostosowują się do panujących na wydarzeniu reguł i wchodzą płynnie w swoje role. Jesteśmy bardzo chętni do tego, aby przeżywać nowe i ciekawe wydarzenia, szczególnie jeśli mają się odbyć w gronie znajomych i współpracowników. Dlatego integracje warto organizować w określonej konwencji. Jeśli nie wiecie, jak ją zaaranżować, to koniecznie do nas napiszcie! Nasza firma specjalizuje się w tym od lat, dzięki czemu stosujemy fajne połączenia, spajające więzi poszczególnych współpracowników.

Czego nie może zabraknąć na tej imprezie?

  1. Marokańskich tańców i zabaw – te są szczególnie kolorowe, wesołe i tak inne od tego, co znamy na co dzień!
  2. Muzyki marokańskiej – która przygotuje prawdziwą ucztę dla naszych uszu i pozwoli na doznawanie przygód wszystkimi zmysłami, także za pomocą słuchu.
  3. Pewnie domyślacie się, że jedzenie marokańskie jest wybitne! Obfituje w mnogość przypraw, także ostrych i zapachów, jakich nie doświadczycie nigdzie indziej. Musi więc pojawić się także stoisko z przekąskami!
  4. Symulator łodzi podwodnej – bo marokańskie wyprawy słyną z oglądania rafy, owoców morza i ekspedycji na Morze Śródziemne.

Z chęcią zabierzemy Was z istną arabską noc, obfitującą w moc zapachów, kolorów i tańców! Lubimy takie klimaty, ponieważ są tak inne od tego, co znamy na co dzień! Jeśli jednak nie wiecie, jak zabrać się za organizację z tego eventu, to koniecznie dajcie nam znać, a nasza firma eventowa weźmie trudy organizacyjne na siebie. Podchodzimy do naszych klientów kompleksowo i komplementarnie, więc możecie mieć pewność, że nasze usługi są świadczone na najwyższym poziomie.