Symulator lotu kosmicznego

2021-12-29T21:37:37+01:0001 stycznia 2022|Agencja Eventowa, Atrakcje|

Kto z nas nie marzył, aby wybrać się kiedyś w kosmos? A może zdarzyło Wam się zamarzyć, aby wysłać tam kogoś innego? Jeśli ta perspektywa jest jednak dla Was nieosiągalna (umówmy się – dla kogo jest?), mamy dla Was świetną alternatywę! Symulator lotu kosmicznego pozwoli Wam się poczuć jak w prawdziwym statku kosmicznym! Doświadczenie jest kompleksowe, bo obejmuje zarówno wrażenia zewnętrzne, jak i bezpośrednio dotyka naszych zmysłów… Macie odwagę, aby wejść na pokład statku i…odlecieć stąd hen daleko?

Przy jakich okazjach taka atrakcja doskonale się nada?

  1. Urodziny – Każdy jubilat z pewnością doceni, że z okazji jego okrągłych urodzin, ktoś pokwapił się o prezent najwyższej jakości, bo gwarantujący niezapomnianą podróż, nie tylko w głąb siebie, ale też do innego świata.
  2. Eventy cyfryzacyjne – Technologia jest zjawiskiem obszernym, bo dotyka niemal każdej dziedziny życia. Elementy cyfryzacyjne związane z symulatorem obudzą w uczestnikach zainteresowanie.
  3. Wieczór kawalerski – Warto wysłać Pana Młodego w kosmos, przed jego ślubem, aby mógł się jeszcze rozmyślić (oczywiście – żartujemy! Ale byłaby to dla niego z pewnością niezapomniana przygoda, a może i zapragnąłby kiedyś polecieć w kosmos ze swoją lubą?)
  4. Impreza na zakończenie studiów – A wszyscy wiemy, że studia wyciskają ze studentów ostatnie poty. Warto więc się nagrodzić i poszybować byle dalej od murów uniwersyteckich!

Dlaczego takie doświadczenie może dać wiele frajdy?

Lot w kosmos to rzecz, która prawdopodobnie nam się nigdy nie wydarzy. Jest to związane z ilością kosztów, które trzeba ponieść, . Świadomość własnych ograniczeń daje nam wolność. Jednak jednocześnie, pozwala na poszukiwanie innowacyjnych rozwiązań. Symulator lotu w kosmos może być jedyną taką wyprawą naszego życia. Tę przygodę z pewnością zapamiętacie na długo.

Nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą różnego rodzaju wydarzeń i eventów. Doradzimy także w zakresie najlepszych atrakcji na event, a nawet zorganizujemy potrzebny sprzęt. Jeśli macie do nas pytania, nie wahajcie się ich zadawać. Czekamy, aby z radością opowiedzieć o szczegółach oferty. Do usłyszenia!

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE