Wyjazdy firmowe stają się coraz częściej spotykane w firmach. Niosą za sobą wiele korzyści, między innymi pracownicy mają możliwość poznania siebie bliżej co wpływa na dobrą atmosferę i zaangażowanie w pracy. Komunikacja wzrasta, a firma może cieszyć się ciekawymi pomysłami i dobrą organizacją. Starannie zorganizowany wyjazd to idealna forma integracji i lepszego poznania współpracowników. Przyczyni się to do zacieśnienia więzi w firmie i nabrania do siebie wzajemnie większego zaufania. Wyjazd firmowy może przybierać różne formy, przez stricte wycieczki, eventy firmowe po szkolenia i spotkania integracyjne. Dobór wyjazdu leży po Waszej stronie.

Korzyści z wyjazdów firmowych

Po co zainwestować czas w firmie na wyjazd firmowy? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wiele pracowników czeka z niecierpliwością na wykorzystanie swojego urlopu, aby chwilę odpocząć.

Niestety nie trwa on zbyt długo. Zwykle jest to 20 dni, czyli ponad dwa tygodnie. Jest to bardzo mało względem ilości dni przepracowanych. Wyjazd powoli na urlop i odpoczęcie od pracy, jeszcze za darmo i w godzinach pracy! Dla zwykłego pracownika, to brzmi jak absurd. Dlatego jeśli chcemy, aby pracownicy czuli się zrozumiani i docenieni, warto pomyśleć o takim wyjeździe.

Organizacja wyjazdu – co warto wziąć pod uwagę?

Zaczynając coraz bardziej myśleć o organizacji firmowego wyjazdu, musimy przemyśleć, jak będzie wyglądał całokształt eventu. Na początek określmy potrzeby i charakter imprezy. Weekendowy, tygodniowy czy jednodniowy wyjazd? Jakie dodatkowe atrakcje mają się tam znaleźć? Wyjazd będzie obejmował samych pracowników czy też ich rodziny? Warto pamiętać, że wyjazd nie powinien kosztować krocie, to zniechęci pracowników. Data i miejsce również odgrywają tu ważną rolę. Musimy pamiętać, że nie każdy lubi spontaniczne wyjazdy, dlatego te dwa punkty należy omówić z grupą szybszym terminie.

Jako firma eventowa mamy bardzo rozbudowane oferty charakteryzujące się różnorodnością i dopracowaniem. Specjalizujemy się w organizacji eventów od lat. W celu dopracowania wyjazdu firmowego, zapraszamy do kontaktu. Zajmiemy się całą organizacją wydarzenia i jego szczegółami. Pamiętajcie, zadowolony pracownik to potencjał dla firmy i jej wizytówka.