Scenografia to najważniejszy punkt imprezy. Bez niej, nawet najbardziej wyszukane i wyrafinowane rozrywki, czy atrakcje nie oddadzą klimatu eventu tematycznego. Jeżeli chcesz zorganizować spektakularne party w stylu egipskim i nie wiesz, jak powinna wyglądać odpowiednio przygotowana oraz zaplanowana scenografia to ten artykuł Ci w tym pomoże. Ponadto dzięki pomocy naszej agencji Whatevent, Twoją imprezę zapamiętają wszyscy. Stworzymy dla Ciebie niezapomniane party w oparciu o profesjonalną scenografię. Jaką?

Wnętrze lokalu – klimat starożytnego Egiptu

Lokal zostanie przygotowany w oparciu o egipskie ozdoby, tradycje i zwyczaje. Wnętrze ozdobią makiety piramid oraz tron dla Kleopatry. Oprócz tego na stołach pojawią się ogromne szisze dostępne dla gości przez całą imprezę, klepsydry z piaskiem, świece oraz kadzidła. Na parapetach zostaną umieszczone drewniane figury egipskich kotów oraz lampiony. Zamiast żaluzji, czy rolet pojawią się zasłony w egipskim stylu. Na kanapach i krzesłach rozpościerać się będą tkaniny stworzone specjalnie na wzór egipski.

Goście będą mogli również skorzystać z pomieszczenia, w którym animatorka będzie malowała wzory henną na twarzy. Kolejny punkt scenografii to scena na występy grup, przedstawiających egipskie zabawy i rozrywki – w tym taniec brzucha czy plucie ogniem. W kątach lokalu postawione zostaną makiety mumii. Na ścianach zawisną plakaty z hieroglifami. Dopełnieniem egipskiej scenografii będzie piasek na podłodze oraz konferansjer przebrany za szejka w towarzystwie egipskich hostess, rozdających przekąski i napoje.

Przygotowanie imprezy z Whatevent

Nasza firma zajmuje się przygotowaniem imprezy od A do Z. Oznacza to, że Twój event zaplanujemy począwszy od scenografii, oświetlenia i udźwiękowienia, a skończywszy na zabawach i rozrywkach na Twoich gości. Jeżeli chcesz zlecić nam zorganizowanie party lub scenografii, czekamy na maila lub kontakt telefoniczny. Gwarantujemy stworzenie niebanalnej imprezy w spektakularnym stylu.