Szalone lata 60’, czy 80’ obfitowały przede wszystkim w masę nowości muzycznych, w tym kawałków porywających do tańca i dobrej zabawy. To czas Michaela Jacksona, czy Elvisa Presleya.  Na imprezie w takim klimacie na pewno nie będzie brakowało tamtejszej atmosfery muzycznej i rozrywkowej. Cekiny, peruki, czy świecąca biżuteria to obowiązkowy punkt tego eventu. Ale zacznijmy od początku. Jak zorganizować takie fantastyczne Boogie Night?

Scenografia – punkt obowiązkowy każdej imprezy

Na Twoim Boogie Night nie może zabraknąć klimatu lat PRL-u i jednocześnie mody zachodniej z tamtych czasów. Należy postawić na kolorowe, szałowe peruki dla gości oraz świecące i lekko kiczowate ozdoby. Na pewno nie warto zrezygnować z wszystkiego, co kojarzy się z muzyką pop i rock and roll. Dodatkowo idealnym uzupełnieniem scenograficznym imprezy będzie wydzielona scena dla muzyków oraz miejsce do karaoke. W końcu ten event w dużej mierze będzie opierał się na śpiewie i szalonym tańcu.

Jakie atrakcje przygotować na imprezę?

Rozrywka na Boogie Night powinna być zróżnicowana. Dlatego poniżej znajdziesz listę najlepszych zabaw, jakimi możesz zachwycić wszystkich uczestników tej fantastycznej zabawy:

  • Wybrani uczestnicy przebierają się za znane gwiazdy sceny muzycznej lat 60’, 70’ oraz 80’. Możecie wcielić się w rolę króla popu, czyli Michaela Jacksona, Elvisa Presleya, czy Big Daddy’ego.
  • Na scenę wchodzą po kolei „gwiazdy” muzyki i próbują swoich sił w karaoke.
  • Po występie, goście wybierają króla sceny muzycznej, a ten dostaje honorowe miejsce na imprezie.
  • Kolej na zabawy, czyli przede wszystkim: konkursy i zabawy tematyczne: skrzynia pokoju, rowery miłości albo quizy w stylu zgadnij kto to.
  • Teraz pora na występy taneczne i szalony taniec w rytm muzyki. Goście będą musieli założyć kolorowe peruki oraz marynarki z cekinami.
  • Czas na sesję zdjęciową, która będzie idealnym uwiecznieniem tego wieczoru.
  • Pokaz sztucznych ogni.
  • Impreza do białego rana.

Takie atrakcje na pewno zadowolą wszystkich gości, gdyż dla każdego znajdzie się coś ciekawego i zarazem spektakularnego.