Wyjazd do domu Arkadego Fidlera

2021-05-07T20:05:44+02:0006 maja 2021|Agencja Eventowa, Wyjazdy firmowe|

Proponujemy wyjazd firmowy do Domu Arkadego Fidlera, który będzie idealny dla zapalonych podróżników i ciekawych świata ekspedytorów. To miejsce znajduje się w Puszczykowie w województwie Wielkopolskim. Stanowiło jego swoistą pracownię literacką, gdzie opracowywał i spisywał na papierze serię swoich przygód, które na zawsze będą miały ważne miejsce w historii polskich wypraw za granicę. Stanowiły i wciąż stanowią inspirację dla nowego pokolenia podróżników, ucząc o świecie, który dziś wygląda już zupełnie inaczej. Dom Arkadego Fidlera to swoista podróż w czasie, a kto z nas nie lubi podróżować?

Dlaczego tam?

Arkady Fidler był znanym ekspedytorem, który odważył się przeżyć niejedną niebezpieczną wyprawę w czasach, w których zupełnie nie było to popularne. Przywoził z każdej swojej wędrówki niekończące się ilości przedmiotów, których dzisiaj już nie sposób ruszyć ze swoich ojczystych krajów – takich, jak drewniane figurki, kość słoniową, mnogość skór i motyli zamkniętych w szkle, złapanych w odległej dżungli amazońskiej, czy maski pochodzące od szamanów odległych afrykańskich plemion. Znajduje się tam również łódź oraz wiele figur stojących w ogrodzie.

Dlaczego warto?

Jego wyprawy miały miejsce wiele lat temu, gdy branża turystyczna praktycznie nie istniała, a aby podróżować, trzeba było mieć wielkie szczęście. Przywiezione przez podróżnika eksponaty są unikalne – dzisiaj wiele państwowości prawnie reguluje zakaz przewożenia konkretnych przedmiotów lub substancji. Dlatego dzięki temu kameralnemu muzeum, można poczuć się jak w innym świecie i choć przez chwilę poczuć powiew wielu odległych kultur – niektóre z nich powoli gasną, przytłoczone globalizmem.

Dlaczego z nami?

Nasza firma zapewni kompleksową organizację wyjazdu do Domu Arkadego Fidlera.

Nie zabraknie ciekawych opowieści z życia podróżnika, nieznanych faktów z jego wypraw, miłej integracji i niezapomnianych wrażeń!

Jeśli nurtują Cię jakiekolwiek pytania lub już dzisiaj chciałbyś skorzystać z naszych usług – nie czekaj – dzwoń. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i opowiemy, co jeszcze możemy Ci zaoferować.

Call Now ButtonSKONTAKTUJ SIE